oferta cyfra+

Artykuły - Oferta cyfra+ (5)

 • Platforma nc+: 15 nowych kanałów w ofercie

  Platforma nc+: 15 nowych kanałów w ofercie

  15 nowych kanałów wchodzi do oferty platformy nc+ od 6 grudnia 2013 roku. Kanały Polsat Film HD, Polsat Romans i Trace Urban będą dostępne już od pakietu Comfort+. Pozostałe nowości abonenci będą mogli oglądać począwszy od pakietu Universe+. Wśród nowych programów są stacje o różnym profilu: sportowym, filmowym, dziecięcym, a także muzycznym i informacyjnym. Zwiększą one różnorodność oferty dla wszystkich użytkowników platformy nc+.
 • 2,3 mln abonentów platformy nc+

  2,3 mln abonentów platformy nc+

  Grupa TVN opublikowała swoje wyniki finansowe za drugi kwartał i pierwsze półrocze 2013 roku. Prezentację przygotowali Markus Tellenbach, prezes zarządu i dyrektor generalny Grupy TVN, oraz John Driscoll, wiceprezes zarządu i dyrektor finansowy Grupy TVN.
 • CYFRA+: Zmiany w ofercie od 1 kwietnia br.

  CYFRA+: Zmiany w ofercie od 1 kwietnia br.

  Na stronie domowej operatora nc+ pojawił się komunikat dla abonentów CYFRY+, którzy nie przemigrowali do nowej oferty. Informował on o wyłączeniu z oferty od 1 kwietnia kanałów: 13th Street Universal (to było już wiadome od jakiegoś czasu), Zone Romantica, ESPN Classic i Religia.tv (ten ostatni znika tylko dla użytkowników dekoderów SD). W lipcu ten samo los spotka: CNN International, Cartoon Network i TCM, czyli kanały od Turner Broadcasting System.
 • Automatyczna migracja abonentów n i CYFRY+ do nc+

  Automatyczna migracja abonentów n i CYFRY+ do nc+

  Wraz ze startem platformy nc+ rozpoczął się również trudny proces migracji dotychczasowych abonentów. Klienci n oraz CYFRY+ otrzymują pisma z propozycjami zmiany oferty. Żeby było jasne: nie dotyczy to wszystkich klientów, bo część obecnych abonentów może pozostać do końca umowy na starych warunkach. Cała akcja migracji budzi ogromne emocje i falę niechęci do nowej platformy nc+, choć to raczej problemy z komunikacją. Czy każdy dostanie ofertę „nie do odrzucenia”?
 • CYFRA+: Zmiany w promocjach

  CYFRA+: Zmiany w promocjach

  Platforma satelitarna CYFRA+ wprowadza zmiany w swoich dotychczasowych promocjach dla nowych klientów. Od 25 lutego 2013 roku z oferty wycofana zostaje promocja karnawałowa. W ramach aktualnej oferty, klient ma do dyspozycji 8 pakietów abonamentowych w promocyjnych cenach przez cały okres umowy, czyli 18 miesięcy.