oferta

Artykuły - Oferta (74)

 • Znamy szczegóły megaoferty publicznej Allegro. Widełki: 35-43 zł

  Znamy szczegóły megaoferty publicznej Allegro. Widełki: 35-43 zł

  Oferta publiczna Allegro.eu obejmować będzie 187 826 087 akcji, w tym 163 599 596 akcji istniejących. Przedział cenowy wynosi 35-43 zł - podała spółka w prospekcie. Wartość oferty Allegro to 6,574-8,076 mld zł.
 • Szkło — zamawiać lokalnie czy w internecie?

  Szkło — zamawiać lokalnie czy w internecie?

  W kwestii wyboru szklarza, co opłaca się bardziej? Zamówić szkło u lokalnego szklarza czy zdecydować się zakup szyby przez internet?
 • Czabański: Nie było zastrzeżeń, że jakaś oferta w konkursie na prezesa TVP wpłynęła po czasie

  Czabański: Nie było zastrzeżeń, że jakaś oferta w konkursie na prezesa TVP wpłynęła po czasie

  - Nie zbieraliśmy ofert w konkursie na prezesa TVP; otrzymaliśmy je od Kancelarii Sejmu - powiedział w poniedziałek w Toruniu przewodniczący Rady Mediów Narodowych Krzysztof Czabański. Dodał, że nie było wtedy żadnych zastrzeżeń, że jakaś oferta wpłynęła po terminie.
 • GPW zdecydowała złożyć niewiążącą ofertę kupna 71,7 proc. udziałów w Tel Aviv Stock Exchange

  GPW zdecydowała złożyć niewiążącą ofertę kupna 71,7 proc. udziałów w Tel Aviv Stock Exchange

  Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych 28 lutego br. podjął decyzję o złożeniu wstępnej, niewiążącej, wspólnej z Polskim Funduszem Rozwoju (PFR) oferty zakupu 71,7 proc. udziałów w Tel Aviv Stock Exchange (TASE) - poinformowała spółka. Potencjalna wartość transakcji to co najmniej 490 mln zł ("Rz").
 • PZU buduje ofertę dla małych i średnich firm

  PZU buduje ofertę dla małych i średnich firm

  Ubezpieczanie firm, a zwłaszcza małych i średnich przedsiębiorstw to strategiczny cel PZU. Tak jak w przypadku klientów indywidualnych, grupa PZU buduje dla nich kompleksową i zintegrowaną ofertę na wszystkich etapach wzrostu i działalności przedsiębiorstwa. Oferta korporacyjna splata się z ofertą dla klientów indywidualnych, a ubezpieczeniowa - z bankową. Dzięki temu PZU chce osiągnąć znaczny wzrost sprzedaży ubezpieczeń majątkowych i na życie, zwłaszcza w sektorze MŚP.
 • Działki letniskowe: Jak wybrać najlepszą ofertę?

  Działki letniskowe: Jak wybrać najlepszą ofertę?

  W ostatnich latach znów powraca moda na działki letniskowe. O czym należy pamiętać przy poszukiwaniach działki na weekendy za miastem?
 • Inspekcja pracy ostrzega przed sms-owymi ofertami pracy

  Inspekcja pracy ostrzega przed sms-owymi ofertami pracy

  Państwowa Inspekcja Pracy ostrzega przed ofertami pracy wysyłanymi przez sms-y. To często pułapka, która stosują nieuczciwe agencje pracy.
 • O czym warto pamiętać, gdy bank dzwoni z ofertą

  O czym warto pamiętać, gdy bank dzwoni z ofertą

  Chyba każdemu klientowi banku zdarzyło się odebrać telefon od konsultanta proponującego nowe produkty czy specjalne oferty. Mimo że takie rozmowy bywają męczące, czasami warto dokładniej zapoznać się z propozycjami, bowiem mogą okazać się dla nas korzystne. Aby jednak ustrzec się przed ewentualnymi oszustami, powinniśmy pamiętać o zasadach bezpieczeństwa, których należy przestrzegać. Eksperci Expandera podpowiadają, na co zwrócić uwagę, o co warto zapytać konsultanta oraz co powinno wzbudzić naszą czujność.
 • ​Licznik rynku InfoPraca - IV kwartał 2015 r.

  ​Licznik rynku InfoPraca - IV kwartał 2015 r.

  Ofert pracy jest więcej niż kandydatów na rynku. Najwięcej pracowników poszukiwanych jest do sprzedaży, kandydaci w skali kraju najchętniej aplikują na stanowiska w branży produkcyjnej, mazowieckie liderem wśród województw. W nowym roku należy oczekiwać poprawy jakości ofert zatrudnienia - wynika z Licznika rynku InfoPraca.pl.
 • ABC Data - nowy rok pod znakiem coraz szerszej oferty

  Jednym z najważniejszych elementów budowania przewagi konkurencyjnej w nowoczesnej dystrybucji jest komplementarność portfolio produktowego. ABC Data, zgodnie z przyjętą strategią dynamicznie poszerza swoją ofertę.

Filmy - Oferta (3)

 • Tusk: Oferta Wielkiej Brytanii poniżej oczekiwań

  Szef Rady Europejskiej Donald Tusk powiedział, że brytyjska oferta dotycząca zagwarantowania praw obywateli Unii po brexicie jest poniżej oczekiwań krajów członkowskich."Ta propozycja grozi pogorszeniem sytuacji obywateli Unii” - dodał Donald Tusk na zakończenie unijnego szczytu w Brukseli.
 • Polska oferta dla regionu – Brama Północna

  Inicjatywa intensywnie promowana jest przez polski rząd. Na Bramę Północną składają się istniejący terminal LNG w Świnoujściu oraz planowany Korytarz Norweski. Dostawy gazu skroplonego z całego świata i surowca słanego gazociągiem z Norwegii mogłyby przez Polskę docierać do sąsiadów w Europie Środkowo-Wschodniej. Więcej o projekcie mówił Wojciech Jakóbik, redaktor naczelny BiznesAlert.
 • Bank of China w Polsce! Każdy może mieć konto

  Już na początku czerwca Bank of China otworzy swoją pierwszą placówkę w Warszawie. - Skupimy się przede wszystkim na wsparciu dużych firm, jednak nie zamierzamy rezygnować z klientów detalicznych - zapowiada Bartosz Komasa, przedstawiciel chińskiego banku w Polsce.