odwiedziny

Artykuły - Odwiedziny (5)

 • "Gangnam Style": Padnie miliard odwiedzin?

  "Gangnam Style": Padnie miliard odwiedzin?

  Już wkrótce teledysk do "Gangnam Style" koreańskiego showmana PSY stanie się najpopularniejszym wideo w historii internetu.
 • Odwiedziny kraju przez kapitał

  Kolejny dzień WIG20 był bodaj najsilniejszym indeksem spośród giełd europejskich. Od 8 czerwca wzrost przekroczył już 7 proc. Dla porównania paryski CAC40 urósł w tym samym czasie symbolicznie - poniżej jednego procenta, a frankfurcki DAX około 3 proc. Wypada do tego dodać jeszcze 2 dywidendy, które zostały w międzyczasie ustalone.
 • Odwiedziny u Piotra Kraśki

  Odwiedziny u Piotra Kraśki

  W najbliższym wydaniu "Zacisza gwiazd" poznamy rodzinę Piotra Kraśki, zobaczymy jego dom i usłyszymy piękną opowieść o miłości.
 • Odwiedziny rosyjskiej kochanki

  Odwiedziny rosyjskiej kochanki

  Rosyjska kochanka gitarzysty The Rolling Stones Ronnie Wooda odwiedziła go w klinice odwykowej.
 • Odwiedziny Komisarza Unii

  Gunter Verheugen, Komisarz Unii Europejskiej do spraw poszerzenia złoży w niedzielę krótką wizytę w Polsce.

Filmy - Odwiedziny (4)

 • Niedźwiedzia rodzina odwiedziła pole golfowe

  Rodzina niedźwiedzi postanowiła udać się na niecodzienną wycieczkę. Mama z trójką pociech odwiedziła pole golfowe. Zobaczcie nagranie z z tej wyprawy. (STORYFUL/x-news)
 • Ogromny aligator postanowił wpaść w odwiedziny

  Mieszkanka Florydy musiała nieźle się zdziwić, gdy za drzwiami swojego domu zobaczyła tego nieproszonego gościa. Z niespodziewaną wizytą wpadł do niej… aligator. Na szczęście zachowała zimną krew i zadzwoniła po odpowiednie służby, które bezpiecznie przetransportowały zwierzę. Aligator miał prawie 2,5 metra długości. (STORYFUL/x-news)
 • Łosia rodzina odwiedziła osiedle

  Autorka nagrania była nieźle zdziwiona, gdy okazało się, że nie może wejść do własnego domu. Po jej posesji spacerowała sobie… łosia rodzinka. Samica z małym postanowiły zwiedzić osiedle, ale nie miały przy tym złych zamiarów. (STORYFUL/x-news)
 • Spotkanie dwóch uratowanych wyjców

  Małpa Conga jako niemowlę została uratowana przez pracowników Jaguar Rescue Center. W ośrodku spędziła kilka miesięcy, później wróciła na wolność. Jednak cały czas wpada do swoich przyjaciół w odwiedziny. Na jednej z takich wizyt poznała Parismino, nowo uratowaną małpkę. Zwierzaki w geście porozumienia się utuliły. Jaguar Rescue Center jest wyjątkowym ośrodkiem, bo większość przebywających tu zwierząt z powrotem trafia na wolność. (STORYFUL/x-news)