odwaga

Artykuły - Odwaga (19)

 • Groźny wypadek w domu gwiazdora One Direction

  Groźny wypadek w domu gwiazdora One Direction

  W mieszkaniu wokalisty Liama Payne'a z grupy One Direction wybuchł pożar. Gdyby nie odwaga młodego piosenkarza, mogło dojść do tragedii.
 • Agnieszka Szulim: Na zakupy chodzę niechętnie

  Agnieszka Szulim: Na zakupy chodzę niechętnie

  W "Stylowym magazynie", którego nowe odcinki pojawią się od września w TVN Style, Agnieszka Szulim omawia aktualne i kontrowersyjne zagadnienia bliskie każdej kobiecie. Tym razem gwiazda nie przepytuje, ale jest przepytywana. Pytamy m.in. o jej lata szkolne i modę.
 • Setka na odwagę

  Setka na odwagę

  Ile wypić, żeby się dobrze grało i jak obrócić rutynę na swoją korzyść - między innymi o tym rozmawialiśmy z zespołem Wilki.
 • Bunt, miłość i odwaga

  Bunt, miłość i odwaga

  Lubię bohaterki, które są silne i odważne. Może dlatego chciałabym kiedyś zagrać... agenta wywiadu - zdradza Maria Niklińska. Na razie jednak adrenaliny dostarczają jej skoki spadochronowe na planie serialu.
 • Agnieszka Holland: Codzienna odwaga

  Agnieszka Holland: Codzienna odwaga

  Codzienna odwaga, koszty ludzkich wyborów, wpływ jednostki na historię - takie pytania m.in. są stawiane są w "Gorejącym krzewie" - mówiła w środę w Warszawie reżyserka tego filmu Agnieszka Holland. Emisję trzyodcinkowego serialu rozpocznie 3 marca HBO w Polsce.
 • "Pokłosie": Odwaga i emocje

  "Pokłosie": Odwaga i emocje

  Wspaniały, poruszający film - tak "Pokłosie" Władysława Pasikowskiego, które we wtorek, 6 listopada, wieczorem miało premierę w Warszawie, ocenił Andrzej Wajda. Minister kultury Bogdan Zdrojewski podkreślał, że podziwia twórcę "Pokłosia" za "odwagę podjęcia trudnego tematu".
 • Powstanie film o słynnej 16-latce

  Powstanie film o słynnej 16-latce

  Na początku 2013 roku rozpoczną się zdjęcia do fabularnego filmu o 16-letniej Australijce, która samotnie ukończyła rejs dookoła świata. Jessica Watson jest najmłodszą osobą, której udało się tego dokonać. Film będzie adaptacją jej książki zatytułowanej "Prawdziwa odwaga".
 • Off Festival 2012: Odwaga, ekspresja, nieprzewidywalność

  Off Festival 2012: Odwaga, ekspresja, nieprzewidywalność

  Ikona amerykańskiej sceny Thurston Moore, gwiazdorski duet anbb: alva noto & blixa bargeld, metalowcy z Baroness, teksański bard Josh T. Pearson, królowa polskiej alternatywy Nosowska oraz reaktywowany specjalnie na festiwal Kanał Audytywny - oto kolejne punkty programu OFF Festival Katowice 2012.
 • Szczyt spóźnionej odwagi, czyli ile czasu zostało UE?

  Szczyt spóźnionej odwagi, czyli ile czasu zostało UE?

  Ustalenia europejskiego szczytu w sprawie Grecji i kryzysu zadłużenia w strefie euro wydają się bardzo odważne. Jest to jednak odwaga spóźniona o co najmniej półtora roku.
 • Katarzyna Zielińska: Klasyka z odwagą

  Katarzyna Zielińska: Klasyka z odwagą

  Włoska marka odzieżowa Pinko ma nową ambasadorkę. Po tym, jak reklamowały ją m.in. Naomi Campbell i Mariah Carey, od stycznia po raz pierwszy Pinko ma również polską ambasadorkę. Została nią Katarzyna Zielińska.

Filmy - Odwaga (4)