Fakty - odprawa

Artykuły - Odprawa (11)

 • ​"ABC": Rząd szykuje odprawy dla gabinetów politycznych

  ​"ABC": Rząd szykuje odprawy dla gabinetów politycznych

  Rada Ministrów uruchomi przepisy pozwalające na wypłacenie pokaźnych odpraw członkom gabinetów politycznych poszczególnych ministerstw - donosi tygodnik "ABC".
 • "Fakt": Emerytura Bronisława Komorowskiego niższa od esbeckiej

  "Fakt": Emerytura Bronisława Komorowskiego niższa od esbeckiej

  Gazeta przygląda się odprawie i emeryturze byłego już prezydenta Bronisława Komorowskiego. "Kokosów nie ma" – czytamy.
 • "Super Express": Komorowski na otarcie łez otrzyma 60 tysięcy zł

  "Super Express": Komorowski na otarcie łez otrzyma 60 tysięcy zł

  Bronisław Komorowski zgarnie na koniec prezydentury 60 tysięcy zł – pisze kolorowy dziennik, przypominając o odprawie dla odchodzącej głowy państwa.
 • "Puls Biznesu": Odprawa minister Wasiak dla Arki

  "Puls Biznesu": Odprawa minister Wasiak dla Arki

  Odprawa nowej minister infrastruktury Marii Wasiak to potężny zastrzyk finansowy i duże zaskoczenie dla radomskiego Stowarzyszenia Centrum Młodzieży Arka - informuje "Puls Biznesu".
 • PKP: Wasiak zrzekła się wszystkich świadczeń

  PKP: Wasiak zrzekła się wszystkich świadczeń

  Polskie Koleje Państwowe odpowiadają na krytykę odprawy dla Marii Wasiak. Urzędująca od kilku dni minister infrastruktury otrzymała 510 tysięcy złotych. Z komunikatu PKP wynika, że odprawa została już wypłacona. Pieniądze pochodzą ze środków spółki.
 • Sprawy masowo spadają z wokand

  Sprawy masowo spadają z wokand

  Ponad 40 rozpraw odwołano zaledwie w ciągu ostatniego tygodnia. Praca radomskich sądów została sparaliżowana. Wszystko z powodu zawiadomień, które nie dotarły do zainteresowanych.
 • Odprawa na granicy USA - Polacy się skarżą

  Tysiące Polaków w okresie wakacyjnym przyjeżdża do Stanów Zjednoczonych, przede wszystkim do Chicago, miasta, które jest największym skupiskiem Polonii na świecie.
 • Gdy zwolnią cię z pracy

  Zwolnienie z pracy może być zdarzeniem nagłym i zupełnie nieoczekiwanym, a co się z tym łączy niezwykle stresującym. Znajomość swoich praw pracowniczych może być wówczas niezwykle pomocna. Poniżej znajdziesz kilka najważniejszych kwestii, których znajomość może okazać się niezwykle pomocna, jeśli przyjdzie ci zmierzyć się z tą trudną sytuacją.
 • Odprawa nie dla posła Łyżwińskiego

  Odprawa nie dla posła Łyżwińskiego

  29 tys. 11 zł i 40 gr to suma, która przejdzie koło nosa wybranemu przed dwoma laty w piotrkowskim okręgu posłowi Stanisławowi Łyżwińskiemu (Samoobrona) - pisze "Dziennik Łódzki".
 • Z sercem i anteną

  Z sercem i anteną

  Od 28 sierpnia składając wniosek o paszport będziemy musieli dostarczyć zdjęcia wykonane w zupełnie inny sposób niż dotychczas. To, wraz z wyższą ceną, minusy wprowadzenia nowych dokumentów. Plusem będzie natomiast szybsza odprawa paszportowa. Pomoże w niej minikomputer ukryty w okładce dokumentu.