odpowiedź

Artykuły - Odpowiedź (201)

 • Niemieckie partie odpisały swoim wyborcom w Polsce

  Duże niemieckie partie, w odpowiedzi na pytania wyborców z mniejszości niemieckiej w Polsce, napisały m.in., że postanowienia polsko-niemieckiego okrągłego stołu powinny zostać zrealizowane, a nauczanie języka niemieckiego w Polsce trzeba wspierać.
 • Pikej odpowiada Kubie Wojewódzkiemu

  Pikej odpowiada Kubie Wojewódzkiemu

  Raper Piotr "Pikej" Kukulski odniósł się do złośliwości Kuby Wojewódzkiego.
 • Do dziś "Solidarność" czeka na odpowiedź premiera. Grozi strajkiem generalnym

  Do dziś "Solidarność" czeka na odpowiedź premiera. Grozi strajkiem generalnym

  Do dzisiaj NSZZ "Solidarność" czeka na odpowiedź premiera Donalda Tuska na swoje postulaty. Związek chce, jak podkreśla, wycofania szkodliwych dla pracowników projektów nowelizacji Kodeksu pracy dotyczących uelastyczniania czasu pracy. Związkowcy grożą strajkiem generalnym. 23 kwietnia spotka się w tej sprawie w Warszawie sztab protestacyjny. - Realizacja postulatów związkowców mogłaby się obrócić przeciwko pracownikom - uważa Joanna Jasiewicz, lider zespołu prawa pracy z Kancelarii Gide Loyrette Nouel. Polskie prawo daje jednak związkom zawodowym mocną pozycję, a same organizację związkowe chętnie sięgają po strajk jako metodę nacisku.
 • Odpowiedź udzielona akcjonariuszowi w sprawie inwestycji w Recycling Park sp. z o.o.

  Raport bieżący nr 21/2013Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresoweZarząd Black Lion Fund S.A. (dalej: "BL) przekazuje poniżej odpowiedź jakiej udzielił Stowarzyszeniu Inwestorów Indywidualnych w trybie art. 428 § 6 kodeksu spółek handlowych (odpowiedź na pytanie akcjonariusza zadane poza Walnym Zgromadzeniem). Pytanie dotyczyło inwestycji BL w spółkę Recycling Park sp. z o.o. z siedzibą w Kamionce (dalej "Recycling P
 • Alterco SA: odpowiedź na pismo KNF z dnia 21.03.2013 r. znak DNO/WNO/4750/25/6/2013/AO

  Raport bieżący nr 1/2013Podstawa Prawna: Inne uregulowania Przekazujemy, w załączeniu, korespondencję dotyczącą pisma znak DNO/WNO/4750/25/6/2013/AO,z dnia 21.03.2013 r.
 • Rząd czeka na unijną odpowiedź w sprawie GMO. I zapowiada kontrole pól

  Rząd czeka na unijną odpowiedź w sprawie GMO. I zapowiada kontrole pól

  Jeszcze w tym roku mają rozpocząć się kontrole pól sprawdzające, czy polscy rolnicy wysiali rośliny genetycznie zmodyfikowane (GMO). Jeśli okaże się, że tak, będą musieli zapłacić wysokie kary i zniszczyć uprawy. Tymczasem Komisja Europejska do tej pory nie zajęła stanowiska w sprawie wprowadzenia przez Polskę zakazu upraw tego typu roślin.
 • Odpowiedź na pozew oraz pozew wzajemny jednostki zależnej Emitenta w postępowaniu arbitrażowym

  Raport bieżący nr 13/2013Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 5 Ustawy o ofercie - aktualizacja informacjiZarząd Ciech S.A. [Emitent], w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 2/2013 z dnia 7 stycznia 2013 roku w sprawie wszczęcia postępowania arbitrażowego przez Air Products Chemical Europe B.V. oraz Air Products, LLC [Air Products] przeciwko jednostce zależnej Emitenta, Zakładom Chemicznym Zachem S.A. z siedzibą w Bydgoszczy [Zachem], informuje, że powziął wiadomość, iż w dniu 15
 • Kia Cee'd GT - koreańska odpowiedź na Golfa GTI

  Kia Cee'd GT - koreańska odpowiedź na Golfa GTI

  Na dzień przed oficjalną premierą w Genewie Kia opublikowała większość informacji o nowych modelach Cee'd i Pro_cee'd w usportowionej odmianie GT.
 • Odpowiedź na pytanie akcjonariusza

  Raport bieżący nr 1/2013Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe W związku z otrzymanym od akcjonariusza zapytaniem, na podstawie par. 38 ust 1. pkt 12 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych [...], Zarząd Energomontaż-Południe S.A. (Spółka) informuje, iż rozprawa w sprawie wniosku Spółki o otwarcie postępowania upadłościowego z możliwością zawarcia układu odbędzie się w Sądzie Rejo
 • Kontynuacja korekty

  Dzisiejsza sesja miała dać odpowiedź na pytanie czy piątkowa słabość była jedynie wypadkiem przy pracy. Na tak postawione pytanie uzyskaliśmy odpowiedź dość szybko, gdyż już o poranku podaż wyraźnie zaznaczyła swoją obecność.

Filmy - Odpowiedź (1)