odpoczynek

Artykuły - Odpoczynek (142)

Filmy - Odpoczynek (18)

 • Ten leniwiec jest zmęczony nawet tuż po przebudzeniu

  Ten uroczy zwierzak tuż po przebudzeniu czuje się zmęczony i najchętniej zapadłby w kolejną drzemkę. Gdy już wstanie jego jedynymi zajęciami są ziewanie oraz drapanie się. Jego życie, to więc jeden wielki odpoczynek. (STORYFUL/x-news)
 • Bikini i... kowbojski kapelusz. Piękna Eugenie Bouchard odpoczywała w Miami

  Eugenie Bouchard to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych tenisistek na świecie. Kibice na całym świecie regularnie rozpływają się nad jej urodą, a na instagramie obserwują ją prawie 2 miliony użytkowników. Ostatnie dni 25-latka spędziła w Miami, gdzie odpoczywała wraz z przyjaciółkami. Fanów urzekło zwłaszcza zdjęcie tenisistki w bikini i... kowbojskim kapeluszu. (Agencja TVN/x-news)
 • Puchaty pies domaga się uwagi właściciela

  Uroczy psiak o imieniu Bam Bam od roku nie widział swojego właściciela. Teraz spragniony miłości pupil domaga się od niego jak najwięcej uwagi, nie dając mu chwili odpoczynku! (STORYFUL/x-news)
 • Ten pies postanowił odpocząć... na kuchennym blacie!

  Ten uroczy piesek o imieniu Joe, postanowił zrobić sobie przerwę od zabaw i odpocząć w nietypowym miejscu. Jego właścicielka znalazła go wylegującego się na kuchennym blacie. Postanowiła, że nie będzie mu przeszkadzać, a nagraniem z wyjątkowych chwil relaksu podzieliła się z internautami. (STORYFUL/x-news)