odpoczynek

Artykuły - Odpoczynek (89)

 • Trudna równowaga pomiędzy domem a pracą

  Trudna równowaga pomiędzy domem a pracą

  Połowa rodziców i opiekunów dorosłych chorych rezygnuje z uprawiania sportu, czy z czasu poświęconego na hobby, po to by pogodzić pracę zawodową z powinnościami domowymi. Co trzecia taka osoba zmieniła czas lub godziny pracy, a co dwudziesta zrezygnowała z pracy na etacie.
 • 35 dni urlopu? Efekt może być zdecydowanie inny, niż myślimy

  35 dni urlopu? Efekt może być zdecydowanie inny, niż myślimy

  35 zamiast 20 i 26 dni urlopu dla wszystkich. To jeden z postulatów złożonych przez Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych w Radzie Dialogu Społecznego. Czy urlop wypoczynkowy sprawi, że pracownicy będą bardziej wypoczęci i mniej zestresowani?
 • Pomorskie: Dzik na plaży zaatakował ludzi

  Pomorskie: Dzik na plaży zaatakował ludzi

  W Karwi (woj. pomorskie) odpoczywających na nadmorskiej plaży ludzi zaatakował dzik. Kilka osób zostało rannych - podaje TVN24.
 • ​Nie kupujmy odpoczynku pracownika!

  ​Nie kupujmy odpoczynku pracownika!

  Tymi słowy minister Iwona Hickiewicz odniosła się do apeli przedsiębiorców, by za pracę w sobotę zamiast dnia wolnego można było wypłacić wynagrodzenie.
 • Śpijmy mniej, a zdrowiej!

  Śpijmy mniej, a zdrowiej!

  Zgodnie z dotychczczasową teorią, powinniśmy spać 8 godzin na dobę.
 • Napping - zdrowy trend wśród pracowników

  Napping - zdrowy trend wśród pracowników

  Kiedyś nienawidziliśmy przedszkolnego leżakowania. Dziś niejeden z nas oddałby wiele za możliwość drzemki w środku dnia. Zwłaszcza w pracy. Problem w tym, że przełożeni postrzegają odpoczynek pracowników jako objaw lenistwa i niezaangażowania w wykonywane czynności.
 • Zakupy po plebiscycie OFE

  Dzisiejsza sesja to odpoczynek po trzech sesjach szybkiego ataku byków.
 • Domowe SPA: Jak pielęgnować stopy? Jak malować paznokcie?

  Domowe SPA: Jak pielęgnować stopy? Jak malować paznokcie?

  Zimą nie poświęcałaś im zbyt dużo czasu i teraz nie są idealne? Godzina wystarczy, by wyglądały jak po wizycie u kosmetyczki! Tarką lub pumeksem pocieraj tylko partie stóp, na których naskórek jest zgrubiały. W przeciwnym razie sprawisz, że zacznie ona narastać w nowych miejscach!
 • Prawdziwy luksus: Wychodząc z pracy wyłącz smartfona

  Prawdziwy luksus: Wychodząc z pracy wyłącz smartfona

  Według niepisanych zasad, pracownik powinien być osiągalny dla przełożonych przez okrągłą dobę. Większość zgadza się z tym, że taka sytuacja nie jest zdrowa. Niektóre firmy wyciągają już konsekwencje.

Filmy - Odpoczynek (8)