odnalezienie

Artykuły - Odnalezienie (11)

 • Hiszpania: Odnaleziono czworo zaginionych speleologów

  Służby ratownicze odnalazły czworo speleologów, którzy przed trzema dniami zaginęli w labiryncie jaskiń na północy Hiszpanii - poinformowały we wtorek lokalne władze. Cała czwórka - trzech mężczyzn i kobieta - jest już bezpieczna i czuje się dobrze.
 • Chiny: Za odnalezienie psa zaoferował mieszkanie

  W Syczuanie w Chinach właściciel zaginionego psa rasy czau-czau obiecał mieszkanie w nagrodę za odnalezienie jego ulubieńca - pisze we wtorek gazeta "South Morning China Post".
 • W Bratysławie odnaleziono wyrok śmierci na Laszlo Csataryego

  W archiwum w Bratysławie odnaleziono wyrok śmierci na Laszlo Csataryego, węgierskiego zbrodniarza wojennego, aresztowanego w ubiegłym tygodniu w Budapeszcie - poinformowała w czwartek węgierska agencja MTI.
 • Szukasz czegoś? Mrucz pod nosem, a znajdziesz

  Szukasz czegoś? Mrucz pod nosem, a znajdziesz

  Szukając zgubionych kluczy warto mruczeć pod nosem: "klucze, klucze, klucze" i mieć w nosie, co pomyślą inni. Nowe badania dowodzą bowiem, że mówienie do siebie pomaga w poszukiwaniach konkretnego przedmiotu.
 • Putin: Odnalezienie zamachowców sprawą honoru

  Putin: Odnalezienie zamachowców sprawą honoru

  Premier Rosji Władimir Putin powiedział, że organizatorzy zamachów w moskiewskim metrze "przyczaili się na dnie" i że należy ich stamtąd wykurzyć.
 • Cudowne odnalezienie w Afganistanie

  Po niemal 14 miesiącach do stacjonującego w Afganistanie oddziału australijskich sił specjalnych SASR powróciła zaginiona w akcji labradorka Sabi. Suka zniknęła we wrześniu ubiegłego roku, kiedy talibowie ostrzelali zjednoczone siły australijskie, amerykańskie i afgańskie w prowincji Oruzgan.
 • Kubica zdradza klucz do sukcesu w Spa

  Kubica zdradza klucz do sukcesu w Spa

  Odnalezienie właściwego balansu to według Roberta Kubicy klucz do sukcesu w wyścigu o GP Belgii, który w niedzielę zostanie rozegrany na torze Spa-Francorchamps. "To jednak dość trudne zadanie" - przyznał polski kierowca na internetowym serwisie teamu BMW Sauber.
 • Air France: Nie ma nadziei na odnalezienie żywych

  Air France: Nie ma nadziei na odnalezienie żywych

  Linie lotnicze Air France powiadomiły dziś rodziny pasażerów airbusa, który w poniedziałek rozbił się nad Atlantykiem, że nie ma żadnej nadziei, aby ktokolwiek przeżył katastrofę.
 • Gdzie jesteś piesku?

  Na fali rosnącej popularności znajdowania kolegów i koleżanek z podstawówki przez sieć powstają inne serwisy z nazwą "Reunite" w tytule. Była już strona ułatwiająca odnalezienie byłych kolegów z więziennej celi, a teraz w Kanadzie pojawił się serwis "Pets Reunite". W założeniu firmy Merial ma to być serwis ułatwiający odnalezienie zagubionych pieskow, kotków, czy innych zwierząt domowych, które zgubiły właściciela.
 • Szwajcaria: Nie ma już szans na odnalezienie 13 ofiar osunięcia ziemi

  Prawdopodobnie nie ma już szans na ocalenie ofiar kataklizmu w niewielkiej osadzie Gondo w Szwajcarii, na którą runęły zwały błota. Policja i ekipy ratownicze uznały, iż 13 ludzi, których poszukiwano od wczoraj, nie przeżyło tragedii.