odmrożenie

Artykuły - Odmrożenie (6)

 • Wyborczy budżet 2015: Wyższe pensje dla urzędników i kwotowe podwyżki dla emerytów

  Wyborczy budżet 2015: Wyższe pensje dla urzędników i kwotowe podwyżki dla emerytów

  Odmrożenie płac w sferze publicznej w przyszłym roku to jeden z rozważanych przez rząd pomysłów. Pisze o tym "Dziennik Gazeta Prawna" powołując się na jednego z członków gabinetu rządu Donalda Tuska.
 • Wracają obawy o fiscal cliff

  Porozumienie Eurogrupy i Międzynarodowego Funduszu Walutowego ws. Grecji, konsekwencją którego będzie odmrożenie 43,7 mld EUR pomocy dla Grecji (większość zostanie wypłacona w grudniu, reszta w I kwartale 2013) nie zdołało wesprzeć nastrojów na rynkach finansowych. To szczególnie nie dziwi. Już wcześniej założono, że takie porozumienie będzie mieć miejsce, a rząd w Atenach prędzej czy później otrzyma pomoc finansową. Humorów inwestorom w sposób szczególny nie poprawiły też wczoraj pozytywne dan
 • Od 2013 roku płace zostaną nam odmrożone!

  Od 2013 roku płace w sferze budżetowej odmrożone - powiedział minister finansów Jacek Rostowski.
 • Sąd zatwierdził plan ochronny Orco

  Paryski sąd zatwierdził plan ochronny Orco Property Group. Realizacja planu umożliwi spółce odmrożenie inwestycji.
 • Skala podatkowa odmrożona na 2 lata

  Skala podatkowa odmrożona na 2 lata

  Miała być reforma podatków, a kończy się na niewielkich zmianach. W przepisie, który określa skalę PIT, już 1 stycznia 2007 r. znajdą się dwie stawki 18 i 32 proc. - wynika z nowej wersji projektu ustawy o zmianie ustawy Ordynacja podatkowa i zmianie niektórych innych ustaw, do której dotarła Gazeta Prawna. Nic jednak za darmo.
 • Górnictwo: chcą odmrozić płace

  Górnictwo: chcą odmrozić płace

  W przyjętej 20 maja uchwale działacze górniczej Solidarności wskazali, że płace w górnictwie przez wiele lat były zamrożone, a górnicy ponosili wyrzeczenia związane z restrukturyzacją i czas z tym skończyć.