odmładzanie

Artykuły - Odmładzanie (25)

 • Enlighten Triplex Pico MLA - poznaj jego możliwości!

  Enlighten Triplex Pico MLA - poznaj jego możliwości!

  Przeciwdziałanie procesowi starzenia skóry stanowi dla wielu kobiet priorytet podczas codziennej pielęgnacji. Niestety, bardzo często domowe metody okazują się niewystarczające i mało skuteczne w walce z upływającym czasem.
 • Odmładzanie bez skalpela

  Odmładzanie bez skalpela

  Liftingujące nici, które po zabiegu same się wchłaniają, to nowa metoda odmładzania. W tym wypadku wygładzenie rysów odbywa się bez ingerencji chirurga. Zabieg First Lift od niedawna wykonywany jest w Polsce!
 • Jak odmładzają dentyści?

  Jak odmładzają dentyści?

  Dziś do gabinetu stomatologicznego idzie się nie tylko po to, aby wyleczyć zęby, ale również żeby poprawić wygląd całej twarzy, a nawet ją odmłodzić. Podobnie jak w USA także w Polsce popularny staje się Dental Face Lifting.
 • Odmładzanie wpisane w CV

  Odmładzanie wpisane w CV

  Jeszcze do niedawna kobiety poddawały się zabiegom z zakresu medycyny estetycznej, aby się odmłodzić, pozostać atrakcyjną dla partnera. Dziś, powody wykonywania zabiegów odmładzających uległy zmianie, panie poprawiają swoją urodę, bo chcą zachować pracę.
 • Odmładzamy organizm na wiosnę

  Odmładzamy organizm na wiosnę

  Jeśli zależy ci na młodym wyglądzie i doskonałym samopoczuciu, sięgnij po to, co najzdrowsze!
 • Zabiegi na każdą kieszeń, które odmłodzą i usuną zmarszczki

  Zabiegi na każdą kieszeń, które odmłodzą i usuną zmarszczki

  Zapomnijmy o skalpelu i operacjach plastycznych. Mamy przecież skuteczną broń – superkremy z drogerii i sprawdzoną domową pielęgnację. A także coś ekstra – kuracje u kosmetyczki i lekarza medycyny estetycznej.
 • Tiguan po kuracji odmładzającej

  Tiguan po kuracji odmładzającej

  Po touaregu przyszła pora na tiguana. Volkswagen zaprezentował właśnie pierwsze zdjęcia swojego małego SUVa po kuracji odmładzającej.
 • Odmładzający lek przeciwnowotworowy

  Bardzo małe dawki leku przeciwnowotworowego o nazwie lenalidomid mogą odmładzać układ odporności i poprawiać zdrowie starszych osób - sugerują amerykańskie badania, o których informuje internetowe wydanie pisma "Clinical Immunology".
 • Hormony płciowe odmładzają mózg

  Hormony płciowe odmładzają mózg

  Hormony płciowe zażywane przez kobiety po menopauzie w celu uzupełnienia swych zasobów hormonalnych mają właściwości odmładzające mózg - informują naukowcy.
 • Kotowicz: Odmładzanie kadry przynosi efekty

  Zdaniem wiceprezesa Polskiego Związku Kajakowego Grzegorza Kotowicza, pięć medali zdobytych przez polskich zawodników w mistrzostwach świata w Poznaniu to dobry wynik. - Odmładzanie kadry przynosi efekty - uważa znakomity przed laty kajakarz.

Filmy - Odmładzanie (1)

 • "Odmładzanie to nic złego"

  Agnieszka Fitkau-Perepczko opowiada o tym, jak kobieta średnim wieku powinna dbać o siebie. Ponadto aktorka zdradza sekrety pozytywnego myślenia.