Odlanier Solis

Synonimy:
solis odlanier,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Odlanier Solis (34)

 • Odlanier Solis wraca na ring

  Odlanier Solis wraca na ring

  Odlanier Solis (22-3, 14 KO) nie składa broni. 36-letni Kubańczyk trenuje w Miami i w marcu chce przystąpić do kolejnego pojedynku.
 • Odlanier Solis: Wrócę silniejszy niż kiedykolwiek

  Odlanier Solis: Wrócę silniejszy niż kiedykolwiek

  - Chcę uspokoić wszystkich swoich kibiców. Nie straciłem miłości do boksu i wciąż jestem zmotywowany, a ostatnie wydarzenia to jedynie mały przystanek w mojej karierze. Wrócę silniejszy niż kiedykolwiek - zapowiada Odlanier Solis (20-2, 13 KO), który po wycofaniu się z niedawnego terminu ostatecznie podejdzie do rewanżu z Tonym Thompsonem (39-5, 26 KO) 22 listopada w Duesseldorfie.
 • Zadał 1092 ciosy! Tony Thompson pokonał Odlaniera Solisa

  Zadał 1092 ciosy! Tony Thompson pokonał Odlaniera Solisa

  Tony Thompson (39-4, 26 KO) nie przestaje zaskakiwać. 42-letni pięściarz w zeszłym roku dwukrotnie pokonał przed czasem kreowanego na nadzieję wagi ciężkiej Davida Price'a (16-2, 14 KO), a teraz na gali w Turcji wypunktował Odlaniera Solisa (20-2, 13 KO). Tym samym Amerykanin zdobył tytuł WBC International wagi ciężkiej i powrócił do gry w wadze ciężkiej.
 • Odlanier Solis: Thompson nie wie, co go czeka. To będzie wojna

  Odlanier Solis: Thompson nie wie, co go czeka. To będzie wojna

  Złoty medalista olimpijski z Aten Odlanier Solis (20-1, 13 KO) furory na zawodowych ringach do tej pory nie zrobił, ale wciąż ma duże ambicje i chce zostać mistrzem świata. Aby podtrzymać marzenia o tytule, w sobotę w Stambule będzie musiał pokonać doświadczonego Tony’ego Thompsona (38-4, 26 KO).
 • Odlanier Solis zmierzy się z Tonym Thompsonem

  Odlanier Solis zmierzy się z Tonym Thompsonem

  Utalentowany, ale i leniwy pięściarz wagi ciężkiej Odlanier Solis (20-1, 13 KO) następny pojedynek stoczy z bardzo wymagającym Tonym Thompsonem (38-4, 26 KO).
 • Artur Szpilka: Nie było propozycji od Solisa

  Serwis fightnews.com podał w czwartek informację, że obóz Artura Szpilki (16-0, 12 KO) otrzymał ofertę walki z Odlanierem Solisem (20-1, 13 KO). Promotor naszego prospekta, Andrzej Wasilewski, zdementował te sensacyjnie doniesienia, a teraz całą sprawę komentuje także sam zainteresowany.
 • Solis chciał walczyć ze Szpilką? Promotor dementuje

  Solis chciał walczyć ze Szpilką? Promotor dementuje

  Na łamach swojego serwisu Andrzej Wasilewski zdementował informację o tym, że obóz Odlaniera Solisa (20-1, 13 KO) miał złożyć ofertę walki Arturowi Szpilce (16-0, 12 KO).
 • Witalij Kliczko usunięty z rankingu "The Ring"

  Witalij Kliczko usunięty z rankingu "The Ring"

  Mistrz świata WBC wagi ciężkiej Witalij Kliczko został usunięty z prestiżowego rankingu najlepszych zawodników "królewskiej" kategorii magazynu "The Ring". Ukrainiec, który jest niepokonany od 10 lat, ostatni profesjonalny pojedynek stoczył 8 września ubiegłego roku. Na ring ma wrócić w 2014 roku.
 • Oto najlepsi w tym momencie rywale dla Władimira Kliczki

  Oto najlepsi w tym momencie rywale dla Władimira Kliczki

  W idealnym świecie kolejna walka mistrza WBA, IBF, WBO, IBO i czempiona magazynu "The Ring" w wadze ciężkiej byłaby wydarzeniem buzującym krew w żyłach fanów boksu. W przypadku Władimira Kliczki (59-3, 51 KO) kolejny pomysł na oponenta sieje ferment, a wcześniej odczuwaliśmy nawet zażenowanie (patrz Jean Marc Mormeck).
 • Oquendo zamiast Solisa zmierzy się z Władimirem Kliczką?

  Oquendo zamiast Solisa zmierzy się z Władimirem Kliczką?

  Oddala się wizja spotkania Władimira Kliczki (59-3, 51 KO) w kolejnej obronie swoich pasów WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej z byłym mistrzem olimpijskim, Odlanierem Solisem (18-1, 12 KO). O wszystkim poinformował niemieckie media promotor Kubańczyka Ahmet Oner.