odeszli

Artykuły - Odeszli (41)

 • Trefne banknoty wciąż popularne

  Trefne banknoty wciąż popularne

  Wydawałoby się, że wraz z rozwojem technologii i cyberprzestępczości poczciwi fałszerze pieniędzy odeszli do lamusa. Nic bardziej mylnego.
 • Podwyżki wynagrodzeń oraz ograniczenie odejść z Poczty

  Podwyżki wynagrodzeń oraz ograniczenie odejść z Poczty

  Podwyżki wynagrodzeń dla pracowników Poczty Polskiej oraz ograniczenie programu dobrowolnych odejść ze spółki - zapowiedział w czwartek w Sejmie wiceminister infrastruktury i budownictwa Kazimierz Smoliński. Wskazał, że w ramach PDO Poczta straciła 12 tys. 562 pracowników.
 • Alior Bank: Prezes Wojciech Sobieraj rozważa odejście?

  Alior Bank: Prezes Wojciech Sobieraj rozważa odejście?

  Wojciech Sobieraj, prezes Alior Banku, poinformował w wywiadzie dla "Forbesa", że rozważa odejście z banku.
 • Odejście ryzyk na rynkach

  Część inwestorów z Polski z pewnością zrobiło sobie dzisiaj dzień wolny ze względu na jutrzejsze święto, choć dzisiejsza sesja może być kolejną kluczową, patrząc z perspektywy polskiego złotego, ze względu na publikację ważnych danych makroekonomicznych. Z kolei w pozostałych części świata nie brakuje różnego rodzaju ważnych wydarzeń i informacji, które mają ogromny wpływ na wzrost zmienności na rynku walutowym.
 • Tylko w tym roku z JSW odejdzie 1700 osób

  Tylko w tym roku z JSW odejdzie 1700 osób

  W ciągu pół roku stan zatrudnienia w Jastrzębskiej Spółce Węglowej zmniejszył się o 1200 osób, a do końca roku powinno jeszcze odejść ponad 500 kolejnych osób. Pracownicy otrzymali w 2011 roku 10-letnie gwarancje zatrudnienia i zamierzamy tej obietnicy dotrzymać.
 • Co dziewiąty odejdzie z PKP Cargo

  Co dziewiąty odejdzie z PKP Cargo

  Zainteresowanie programem dobrowolnych odejść w PKP Cargo przerosło oczekiwania zarządu. Mimo to, zgodę na odejście otrzymał prawie każdy chętny. Zatrudnienie w grupie spadnie z 26 tys. do 23 tys. osób.
 • PKP Cargo ogłasza sukces, ponad 3 tysiące chce odejść

  PKP Cargo ogłasza sukces, ponad 3 tysiące chce odejść

  Zarząd PKP Cargo chwali się programem dobrowolnych odejść. Ma z niego skorzystać ponad 3 tysiące osób. Większość z nich ma nawet dziesięcioletnie gwarancje zatrudnienia, dostaną sowite odprawy.
 • Odejdź z pracy - dadzą ci 100 tysięcy złotych

  Odejdź z pracy - dadzą ci 100 tysięcy złotych

  Do 36-krotności miesięcznej pensji (często ponad 100 tys. zł) chce zaproponować PKP Cargo swoim pracownikom w ramach program dobrowolnych odejść - poinformowała spółka w komunikacie. Program miał ruszyć już w grudniu ubr.
 • Mundurowi nie chcą emerytur

  W ciągu trzech lat o połowę spadła liczba funkcjonariuszy i żołnierzy zawodowych, którzy odeszli ze służby. Ci, którzy zostają, liczą na podwyżki świadczeń na starość.
 • Z grupy TP może odejść do 2950 pracowników

  Z grupy TP może odejść do 2950 pracowników

  Telekomunikacja Polska podpisała ze związkami umowę społeczną na 2014-2015, w ramach której z odejść dobrowolnych będzie mogło skorzystać maksymalnie 2.950 pracowników - podała spółka w komunikacie. Efekt finansowy umowy zostanie uwzględniony w wynikach czwartego kwartału.

Filmy - Odeszli (1)

 • Zmarli w 2016 roku

  Byli wpływowi, znani i bardzo często budzili dużą sympatię, ale niestety już ich z nami nie ma.