odchudzanie

Artykuły - Odchudzanie (424)

 • Angus Barbieri. Nie jadł przez 382 dni

  Angus Barbieri. Nie jadł przez 382 dni

  W 1965 roku do szpitala Maryfield w szkockim Dundee zgłosił się 27-letni Angus Barbieri. Mężczyzna od dłuższego czasu zmagał się z poważną nadwagą, z którą – miał nadzieję – pomogą mu się uporać lekarze. Nie przypuszczał, iż ta wizyta nie tylko odmieni jego życie, ale uczyni z niego legendę, zapisując na kartach Księgi Rekordów Guinessa w kategorii… najdłużej poszczącej osoby w historii.
 • Dlaczego nie mogę schudnąć? Przyczyna może leżeć w chorobie!

  Dlaczego nie mogę schudnąć? Przyczyna może leżeć w chorobie!

  Nie jesz słodyczy, ograniczasz kalorie, wodę pijesz hektolitrami, a gdy tylko możesz, ćwiczysz i ruszasz się. Jednak waga stoi w miejscu? Kolejne nieudane próby zrzucenia kilogramów demotywują cię i frustrują. Na dodatek, ciągle porównujesz się ze znajomymi i zauważasz, że innym wystarczy dwa razy pominąć kolację, by móc kupić o rozmiar mniejsze spodnie. Zamiast szukać coraz to bardziej restrykcyjnych diet, warto gruntownie się przebadać. Przyczyna trudności w odchudzaniu może leżeć w chorobie.
 • Katarzyna Cichopek w doskonałej formie!

  Katarzyna Cichopek w doskonałej formie!

  Kasia Cichopek od kilku lat zachwyca doskonałą figurą. Nawet kwarantanna jej nie zaszkodziła, wręcz przeciwnie! Kasia nawet siedząc w domu wykorzystała ten czas na ćwiczenia, czego efekty można dostrzec gołym okiem.
 • Alexis Fish wydała fortunę na operację brzucha!

  Alexis Fish wydała fortunę na operację brzucha!

  Alexis Fish jest szczęśliwą matką i żoną. Swoim zwyczajnym życiem chętnie chwali się w mediach społecznościowych i to właśnie tam zyskała popularność dzięki pokazaniu swojej walki o szczupłą sylwetkę. To, ile wydała na operację plastyki brzucha, wywołało burzę wśród jej fanów.
 • Małgorzata Rozenek i jej przepis na "beach body"

  Małgorzata Rozenek i jej przepis na "beach body"

  Prezenterka podkreśla, że poprzez swój najnowszy program "Rozenek cudnie chudnie" ma do spełnienia misję. Chce zmotywować kobiety do zadbania o swój wygląd, zachęcić je do zmiany nawyków żywieniowych i pozwolić im uwierzyć, że wcale nie trzeba mieć milionów na koncie, by wyglądać jak prawdziwa gwiazda. Wystarczy konsekwentnie zmieniać swój styl życia na zdrowszy.
 • Suplement diety Redin: świetna pomoc, gdy brak efektów diety i ćwiczeń

  Suplement diety Redin: świetna pomoc, gdy brak efektów diety i ćwiczeń

  Dajesz z siebie 100 proc. , a nawet więcej, trzymasz się planu dietetycznego i treningowego, a efektów jak nie było, tak nie ma? Nic dziwnego, że czujesz się zrezygnowany. Jak to możliwe, że innym udaje się zrzucić zbędne kilogramy, a Tobie nie? Prawdopodobnie popełniasz błędy. Mamy dla ciebie kilka wskazówek i propozycję spalacza tłuszczu, który stanowi świetną pomoc, gdy brak efektów diety oraz ćwiczeń.
 • Jeść i pościć jednocześnie? To możliwe!

  Jeść i pościć jednocześnie? To możliwe!

  Post jest dziś odmieniany przez wszystkie przypadki. Nie wszystkim jest on jednak polecany. Tym osobom poleca się produkty, które wywołują podobny efekt. Tyle że są mniej inwazyjne i nie wymagają tyle silnej woli.
 • Zaskakujące korzyści wynikające z żucia gumy

  Zaskakujące korzyści wynikające z żucia gumy

  Zdania ekspertów są podzielone. Część uważa, że guma do żucia jest skutecznym środkiem odchudzającym. Niektórzy twierdzą, że pomaga powstrzymać ich od bezmyślnego jedzenia, podczas gdy inni przysięgają, że zmniejsza apetyt. Chociaż nie wszystkie badania są zgodne, niektóre sugerują, że guma do żucia może przynosić pewne korzyści związane z utratą wagi.
 • Idealna sylwetka - niedościgniony ideał

  Idealna sylwetka - niedościgniony ideał

  Jak zdrowo schudnąć? Co zrobić, żeby więcej nie tyć? Czy istnieje dieta cud? Na te pytania odpowiedzi najczęściej szukają kobiety.

Filmy - Odchudzanie (49)

 • Chcesz skutecznie schudnąć? Nie popełniaj tych błędów

  Przychodzi taki dzień, gdy podejmujemy decyzję, że czas zrzucić kilka kilogramów. Marzeniem każdego jest schudnąć szybko, trwale i bez wyrzeczeń. Niestety dieta cud nie istnieje! Trzeba uzbroić się w cierpliwość, rozsądek, a przede wszystkim nie popełniać najczęstszych błędów. Oto największe z nich.
 • Chcesz skutecznie schudnąć? Nie popełniaj tych błędów

  Przychodzi taki dzień, gdy podejmujemy decyzję, że czas zrzucić kilka kilogramów. Marzeniem każdego jest schudnąć szybko, trwale i bez wyrzeczeń. Niestety dieta cud nie istnieje! Trzeba uzbroić się w cierpliwość, rozsądek, a przede wszystkim nie popełniać najczęstszych błędów. Oto największe z nich.
 • Kawa odchudza? Nowe badania to potwierdzają

  Kawa od dawna uważana jest za naturalny spalacz tłuszczu. Okazuje się, że nie bez powodu tak ją cenimy. Naukowcy z Uniwersytetu Nottingham odkryli, że kawa może pobudzać aktywność brunatnej tkanki tłuszczowej. Do niedawna uważano, że tkanka ta występuje tylko u niemowląt, ale wykazano jej obecność także u dorosłych.
 • Jem i chudnę - Odcinek 54

  Kto z nas potrafi oprzeć się pysznej cafe latte z bitą śmietaną, polaną syropem karmelowym albo z dodatkiem kulki lodów waniliowych? A czy wiecie, że taka kawa może mieć nawet 300 kcal? W tym odcinku dowiecie się jakie pułapki czekają na nas w napojach.