odbicie

Artykuły - Odbicie (255)

 • Odbicie światowej gospodarki w II poł. roku niepewne - Lagarde, MFW

  Odbicie światowej gospodarki w II poł. roku niepewne - Lagarde, MFW

  MFW prognozuje, że tempo wzrostu globalnego PKB w II poł. 2019 i w 2020 r. odbije, jednak nie ma takiej pewności - wynika z treści przemówienia szefowej Międzynarodowego Funduszu Walutowego Christine Lagarde. Dodała, że od styczniowej rundy prognoz światowa gospodarka straciła impet.
 • Ceny miedzi: Niewielkie szanse na odbicie

  Na surowcowym rynku ceny są niskie i niewiele przemawia za tym, by zaczęły rosnąć. Październikowa oprawa na chińskiej giełdzie może pozytywnie wpłynąć na ceny miedzi, niestety mocny dolar przeszkadza we wzroście cen złota.
 • Czynsze za powierzchnie magazynowe wciąż niskie. Deweloperzy modlą się o odbicie

  Czynsze za powierzchnie magazynowe wciąż niskie. Deweloperzy modlą się o odbicie

  Zmniejsza się powoli liczba magazynów i powierzchni magazynowych najwyższej jakości. Nie wpływa to jednak na wzrost czynszów, które w naszym kraju utrzymują się na bardzo niskim poziomie. W tym roku nie będzie jeszcze odbicia, ale branża liczy na poprawę w 2016 r.
 • Złoty w okolicy kilkumiesięcznych minimów, możliwe odbicie korekcyjne

  Początek nowego tygodnia na rynku złotego przynosi otwarcie w okolicach 3-miesięcznych minimów na wycenie polskiej waluty. Złoty kwotowany jest przez rynek następująco: 4,2508 zł za euro, 3,1488 zł wobec dolara amerykańskiego oraz 3,4749 zł względem franka szwajcarskiego. Rentowności polskiego długu wzrosły do 4,76% w przypadku papierów 10-letnich.
 • Odbicie na długu wsparło złotego, rynek czeka na Fed

  Wtorkowy, poranny handel na rynku złotego przynosi kontynuację umocnienia krajowej waluty. Złoty wyceniany jest przez rynek następująco: 4,2616 zł za euro, 3,2127 zł wobec dolara amerykańskiego oraz 3,4461 zł względem franka szwajcarskiego. Wyraźnie spadły rentowności polskiego długu notując na zamknięciu poziom 4,685 proc. (10YT).
 • Odbicie na złotym, trwa wyczekiwanie na RPP

  Poranny, wtorkowy handel na rynku złotego przynosi stabilizację kwotowań polskiej waluty w rejonie wczorajszych maksimów. Złoty wyceniany jest przez rynek następująco: 4,1815 zł za euro, 3,2571 zł wobec dolara amerykańskiego oraz 3,4343 zł względem franka szwajcarskiego. Rentowności polskiego długu spadły poniżej 3,5%, jednak zamkniecie wypadło na poziomie 3,523%.
 • Nie podobam się sobie!

  Nie podobam się sobie!

  Jeśli nie darzysz się sympatią, wcale nie musisz się zmieniać! Wystarczy, że poprawisz swoje relacje z otoczeniem. To najlepszy sposób, żeby zaakceptować siebie i poczuć się pewniej.
 • Spowolnienie nie będzie długie, odbicie dzięki krajom euro - Sławiński, NBP

  Spowolnienie nie będzie długie, odbicie dzięki krajom euro - Sławiński, NBP

  - Spowolnienie w polskiej gospodarce nie będzie długie i bolesne, a odbicie nastąpi odbicie dzięki ożywieniu w krajach eurostrefy na poziomie takim gdzie bezrobocie w Polsce nie będzie rosło, a inwestycje spadały - powiedział w TVN CNBC szef Instytutu Ekonomicznego NBP Andrzej Sławiński.
 • Odbicie na rynku kredytów samochodowych

  Odbicie na rynku kredytów samochodowych

  19,6 tys. kredytów na auta o łącznej wartości 802,9 mln zł udzielono w I kw. 2012 roku. Rok do roku oznacza to wzrost o 4,8 proc. liczbowo i o 10,4 proc. wartościowo.
 • Rynki wyprzedane. Poprawa w końcówce tygodnia

  Zakończenie trudnego dla posiadaczy akcji tygodnia rozświetlił debiut rynkowy Facebooka. Ale piątkowe odbicie to także efekt silnego wyprzedania rynków.

Filmy - Odbicie (11)