oczyszczacz powietrza

Artykuły - Oczyszczacz powietrza (22)

 • LG wprowadza osobisty oczyszczacz powietrza

  LG wprowadza osobisty oczyszczacz powietrza

  Południowokoreański producent zaprezentował nowe podejście do metod usuwania zanieczyszczeń z naszego otoczenia - oczyszczacz powietrza do noszenia na twarzy.
 • Mi Air Purifier 3H - kolejna generacja oczyszczacza powietrza

  Mi Air Purifier 3H - kolejna generacja oczyszczacza powietrza

  Na początku grudnia do Polski trafi następca popularnej w Polsce rodziny oczyszczaczy Air Purifier 2 - model Air Purifier 3H. Co oferuje ta generacja?
 • Samsung AX5500 – test

  Samsung AX5500 – test

  Jesień, niskie temperatury, sezon grzewczy. Wszystko to oznacza kolejną nierówną walkę ze smogiem. Pomóc w niej może oczyszczacz marki Samsung, który ma całkiem skutecznie poprawić jakość powietrza w naszym domu.
 • AirPro Hoffen - test

  AirPro Hoffen - test

  Testujemy naprawdę niedrogi oczyszczacz powietrza - AirPro Hoffen. Sprzęt dostępny jest w sieci sklepów Biedronka. Co oferuje ten sprzęt za tak niską cenę?
 • Philips AC3858 - nowa generacja oczyszczaczy powietrza

  Philips AC3858 - nowa generacja oczyszczaczy powietrza

  Philips wprowadza na polski rynek najnowszą linię swoich oczyszczaczy powierza - modele AC3858 mają usuwać 99,99 proc. cząsteczek wielkości od 0,003 μm.
 • Codziennie wdychamy 130 cząstek mikroplastiku

  Codziennie wdychamy 130 cząstek mikroplastiku

  Wdychamy go codziennie. Znajduje się w powietrzu, wodzie i ziemi. Jego obecność stwierdzono też w żywności. Chodzi o mikroplastik.
 • LG prezentuje nowe sprzęty AGD na CES 2018

  LG prezentuje nowe sprzęty AGD na CES 2018

  Na targach CES 2018, firma LG Electronics zaprezentuje najnowsze inteligentne urządzenia, które zapewniają czyste powietrze i przyjemną temperaturę w domu. W Las Vegas zadebiutuje oczyszczacz powietrza LG PuriCare z czujnikiem drobnego pyłu oraz wolnostojący klimatyzator inwerterowy DUALCOOL ThinQ z funkcją sterowania głosem oraz technologią DeepThinQ.
 • Test Goclever Cristal Air Pro

  Test Goclever Cristal Air Pro

  Testujemy oczyszczacz powietrza Cristal Air Pro polskiej firmy Goclever. Jak wywiązuje się z powierzonego mu zadania?
 • Jak walczyć ze smogiem?

  Jak walczyć ze smogiem?

  Kolejna zima przed nami, a wraz z pojawieniem się niskich temperatur dynamicznie wzrasta poziom zanieczyszczeń w powietrzu. Smog staje się coraz większym problemem, zwłaszcza dla większych aglomeracji miejskich. Na szczęście rośnie również świadomość dotycząca zagrożenia ze strony zanieczyszczonego powietrza, dzięki czemu na rynku pojawia się coraz więcej sprzętów, które pozwolą skutecznie chronić siebie i domy przed smogiem.
 • Goclever Cristal Air Coral i Cristal Air Advanced - niedrogie oczyszczacze powietrza

  Goclever Cristal Air Coral i Cristal Air Advanced - niedrogie oczyszczacze powietrza

  Goclever rozszerzył swoją ofertę o nowe oczyszczacze powietrza. Modele Cristal Air Coral i Cristal Air Advanced są przeznaczone do domowego użytku, mają kilkustopniowe filtry i dostępne są w cenach 199 zł i 449 zł.