oczy

Artykuły - Oczy (582)

Zdjęcia - Oczy (2)

 • kobieta.interia.pl
  Akcesoria do makijażu, którymi lepiej się nie dzielić
 • kobieta.interia.pl
  Akcesoria do makijażu, którymi lepiej się nie dzielić

Filmy - Oczy (18)

 • To naprawdę ty? Kot kogoś sobą przypomina

  Kto powiedział, że bohaterowie ulubionych bajek żyją tylko na ekranie? Chcielibyśmy przedstawić Państwu... Kota w butach! Co prawda nie ma na sobie butów, ale rudawy kocur wygląda kropka w kropkę jak bohater słynnego Shreka. Ze złączonymi łapkami, lekko przechyloną głową i szeroko otwartymi oczami sprawia, że serce chwyta dobrze znane, niemożliwe do powstrzymania wzruszenie. Urocze
 • Co to za potwór?! Nie uwierzycie

  Mężczyzna znalazł w domu parę oczu, które postanowił przykleić do pleców swojego pupila królika. Na pierwszy rzut wygląda strasznie.
 • Optyczne oddalanie i przybliżanie oczu

  Codzienny makijaż sprawia, że każda z nas może dowolnie modulować swoim wyglądem. Odpowiednio nałożone kosmetyki mogą zdziałać cuda, a jednym z najpopularniejszych trików jest optyczne oddalanie lub przybliżanie oczu - w zależności od potrzeb! Zobaczcie, jak prosto to zrobić - parę chwil i gotowe! Oto nasz krótki poradnik, jak oddalać lub przybliżać oczy makijażem!
 • Glossy eyes - szybki poradnik

  Glossy eyes to jeden z najprostszych makijaży świata. Oczywiście nie jest przeznaczony dla wszystkich z nas, ale to kwestia indywidualna - nie zaszkodzi spróbować, czy na pewno nam pasuje! Zaletą makijażu glossy eyes są błyszczące, połyskujące powieki, które swoim nietypowym wyglądem przyciągają wzrok i doskonale sprawdzają się choćby podczas sesji zdjęciowych! Jak zrobić glossy eyes, by wytrzymały długie godziny bez uszczerbku? Zobaczcie - każda z was poradzi sobie z tym makijażem!