ochroniarz

Artykuły - Ochroniarz (69)

 • Rząd wprowadził minimalną stawkę godzinową, ale sam tyle za pracę płacić nie chce

  Rząd wprowadził minimalną stawkę godzinową, ale sam tyle za pracę płacić nie chce

  Rząd wprowadził minimalną stawkę godzinową - 13 zł. Mówi, że po to, by poprawić los najgorzej opłacanych pracowników. Ale sam tyle za pracę płacić nie chce.
 • Branża ochroniarska za nową stawką minimalną 12 zł, ale od 2017 r.

  Branża ochroniarska za nową stawką minimalną 12 zł, ale od 2017 r.

  Branża ochroniarska jest za minimalną stawką godzinową 12 zł, bo "ucywilizuje to pozycję pracownika", ale postuluje, by wprowadzono ją 1 stycznia 2017 r., by mieć czas na dostosowanie. Polska Izba Ochrony przekaże w środę MRPiPS list w tej sprawie.
 • Ochrona w sklepie – jakie ma uprawnienia

  Ochrona w sklepie – jakie ma uprawnienia

  Ochroniarze są teraz niemal w każdym sklepie. Warto więc wiedzieć, w jaki sposób muszą się zachowywać wobec klientów – co im wolno, a czego nie. Gdyby się zdarzyło, że ochroniarz nas źle potraktował, mamy prawo złożyć skargę.
 • Milan wynajął Balotellemu osobistego ochroniarza

  Milan wynajął Balotellemu osobistego ochroniarza

  Piłkarz AC Milan i reprezentacji Włoch Mario Balotelli będzie miał osobistego ochroniarza. Klub zatrudnił byłego policjanta Filippo Ferriego, który ma zadbać, aby znany z ekscentrycznych pomysłów i krewkiego charakteru zawodnik trzymał się z dala od kłopotów.
 • Mięśniaki, ogry i spółka: Cienie i blaski zawodu ochroniarza

  Mięśniaki, ogry i spółka: Cienie i blaski zawodu ochroniarza

  Na swojej drodze spotkał go chyba każdy z nas. Jest wszędzie tam, gdzie coś się dzieje. Na meczu, w klubie, dyskotece, koncercie, czy festiwalu. Pracuje po to, byśmy czuli się bezpieczniej, lecz jego praca często bywa niedoceniana. O ciężkiej i niewdzięcznej pracy ochroniarza rozmawiamy z facetem, który tę robotę wykonuje od półtorej dekady.
 • Samoochrona

  Samoochrona

  Oszczędzają wszyscy. Także klienci firm ochroniarskich. Branża przeżywa więc trudne chwile i broni się, jak może. Broni się między innymi poprzez konsolidację.
 • Najgorsze prace dla młodych

  Najgorsze prace dla młodych

  Oto przewodnik, żebyś wiedział, czego się spodziewać. Kolejność przypadkowa, bo czymkolwiek się zajmiesz, będziesz żałować.
 • Ochroniarz ochotnik uniewinniony z zarzutu zabicia czarnego nastolatka

  Ochroniarz ochotnik uniewinniony z zarzutu zabicia czarnego nastolatka

  Ława przysięgłych sądu w Sanford na Florydzie uniewinniła w sobotę wieczorem ochroniarza ochotnika, 29-letniego George'a Zimmermana z zarzutu postrzelenia ze skutkiem śmiertelnym czarnoskórego nastolatka Trayvona Martina.
 • Pobił ochroniarza?

  Pobił ochroniarza?

  Piosenkarz Justin Bieber został oskarżony przez byłego ochroniarza o pobicie.
 • Szwecja: Zmarł mężczyzna postrzelony w rezydencji premiera

  Szwecja: Zmarł mężczyzna postrzelony w rezydencji premiera

  Zmarł mężczyzna, którego znaleziono postrzelonego w piątek popołudniu w rezydencji premiera Szwecji Fredrika Reinfeldta w Pałacu Sagerska w centrum Sztokholmu. Premiera ani członków jego rodziny nie było w tym czasie w domu.

Filmy - Ochroniarz (1)

 • Technologia może zastąpić ochroniarza

  W związku z radykalnym wzrostem kosztów pracy, firmy z branży usług ochrony muszą zmienić swoją strategię. Lider branży, Konsalnet, również zastanawia się jak sprzedawać z sukcesami swoje usługi na rynku w sytuacji, gdy klient wykupi mniej roboczogodzin.