ochrona

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Ochrona (Film (2001)[Protection] Reż.John Flynn) ,

Artykuły - Ochrona (353)

Filmy - Ochrona (10)

 • Mały słoń "zaatakował" mężczyznę

  Mężczyzna był podczas nagrania apelu o ochronę słoni. W tym też celu obok siebie miał jednego małego słonia, któremu chyba coś nie pasowało. Gdy facet mówił, ten zaczął go "atakować". Trzeba przyznać, że to całkiem uroczy maluch.
 • Filcowy pokrowiec na telefon - jak go zrobić?

  Nasze telefony, zwłaszcza dziś, w dobie smartfonów z dużymi wyświetlaczami, warto chronić przed porysowaniem. Wielu z nas wybiera jedynie ochronne futerały na rewers telefonu, które nie chronią zupełnie wierzchniej powierzchni. Własnie dlatego warto przygotować niewielki, ale efektowny pokrowiec z filcu - z uszyciem go poradzą sobie nawet osoby, które nie mają wielkiego doświadczenia w pracach ręcznych. Zobaczcie nasz instruktaż, jak zrobić filcowy pokrowiec na telefon!
 • Jak ochronić kabelki słuchawek?

  Coraz chętniej używamy niewielkich słuchawek, które co prawda są bardzo praktyczne i nie zabierają wiele miejsca, mają jednak jedną wadę: delikatne kabelki łatwo przerwać, a przez to bezpowrotnie zniszczyć słuchawki. By zapobiec takim sytuacjom, warto zabezpieczyć swoje słuchawki! Jedyne, czego potrzebujecie, to mulina - dzięki niej słuchawki nie tylko będą ciekawiej wyglądały, a przede wszystkim będą starannie zabezpieczone przed przerwaniem. To naprawdę proste!
 • Kaczki chronią winnice w RPA

  Właściciel winnicy Vergenoegd w Republice Południowej Afryki wykorzystuje kaczki do ochrony swoich plantacji. Ptaki te nie tylko wyjadają groźne dla upraw ślimaki i owady, ale też użyźniają glebę.