Raport drogowy - obwodnica

Artykuły - Obwodnica (5)

 • Śmiertelny wypadek na obwodnicy Otmuchowa

  Śmiertelny wypadek na obwodnicy Otmuchowa

  Po śmiertelnym wypadku, do którego doszło w poniedziałek przed godz. 7 na obwodnicy Otmuchowa, zablokowana jest droga krajowa nr 46. Policja wyznaczyła objazdy.
 • Blokady na krajowej "ósemce" w Bełchatowie

  Blokady na krajowej "ósemce" w Bełchatowie

  "Mieszkańcy Bełchatowa walczą o obwodnicę swojego miasta. Rząd jest głuchy na merytoryczne argumenty, dlatego ludzie wychodzą na ulicę, blokując DK 8 na wlocie i wylocie z Bełchatowa, tj. na ul. Lipowej i w pobliskim Dobrzelowie" - taką wiadomość otrzymaliśmy od naszego użytkownika. Poniżej publikujemy pełną treść.
 • Małopolska bez obwodnic. Zabrakło pieniędzy

  Małopolska bez obwodnic. Zabrakło pieniędzy

  Obwodnice małopolskich miast nie po drodze z planami Ministerstwa Transportu. Jedyne, jakie będą realizowane, to wschodnie obejście Krakowa i odcinek S7 między Lubniem a Rabką. Na resztę zabrakło pieniędzy.
 • Utrudnienia na obwodnicy A4 w rejonie zjazdu na Skawinę

  Utrudnienia na obwodnicy A4 w rejonie zjazdu na Skawinę

  Odblokowana została już obwodnica Krakowa w stronę Katowic w rejonie zjazdu na Skawinę, gdzie dziś około południa doszło do wypadku. Ruch odbywa się jednym pasem, tworzą się korki - poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.
 • ​Śląskie: Blokowali drogę, aby powstała obwodnica

  ​Śląskie: Blokowali drogę, aby powstała obwodnica

  Mieszkańcy Poręby i Zawiercia (Śląskie) okresowo blokowali przebiegającą przez nie drogę krajową nr 78. Celem manifestacji było zwrócenie uwagi na konieczność jak najszybszego rozpoczęcia budowy obwodnicy.