Motoryzacja - obwodnica

Artykuły - Obwodnica (85)

 • Obwodnica Radomia - znamy termin oddania

  Obwodnica Radomia - znamy termin oddania

  Dobra wiadomość dla jeżdżących trasą Warszawa-Kraków - ominą oni Radom nową, mającą 25 km, obwodnicą. Ale dopiero za 3 lata.
 • Rząd dofinansował budowę obwodnicy Słupska

  Rząd dofinansował budowę obwodnicy Słupska

  Miasto otrzymało 4,8 mln zł z ogólnej rezerwy budżetowej. To kolejna taka dotacja - wcześniej otrzymało 4,4 mln zł na remonty mieszkań i modernizację teatru.
 • Budowa obwodnicy Sanoka się opóźni?

  Budowa obwodnicy Sanoka się opóźni?

  Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przesunęła termin składania ofert z przetargu, ze względu na dużą ilość zgłoszonych pytań.
 • Obwodnica Mielca już otwarta w całości

  Obwodnica Mielca już otwarta w całości

  Dzisiaj oddano trzeci, ostatni odcinek obwodnicy Mielca. W sumie trasa liczy nieco ponad 17 kilometrów i kosztowała 153 miliony złotych.
 • Nowe miasto z obwodnicą. 16,5 km w 2,5 roku

  Nowe miasto z obwodnicą. 16,5 km w 2,5 roku

  Od prac geodezyjnych oraz robót związanych z wycinką drzew zaczynają się prace przy budowie obwodnicy Nysy. Ma ona mieć 16,5 km długości, będzie kosztować blisko 307,5 mln zł, a oddana do ruchu ma być w październiku 2017 roku.
 • Ruszyła budowa węzła drogowego w Radomiu

  Ruszyła budowa węzła drogowego w Radomiu

  Rozpoczęła się budowa nowego węzła drogowego na przecięciu miejskiego odcinka drogi krajowej nr 9 w Radomiu oraz linii kolejowej nr 8 z Warszawy do Krakowa. Od wtorku wieczorem obowiązywać będą objazdy dla ruchu tranzytowego i lokalnego
 • W piątek otwarcie południowej obwodnicy Radomia

  Nowo wybudowana południowa obwodnica Radomia będzie przejezdna na całej swej długości od piątkowego popołudnia. To najważniejsza inwestycja drogowa w tym mieście w ostatnich latach. Jej koszt to 204 mln zł.
 • Południowa obwodnica Radomia niemal gotowa

  Południowa obwodnica Radomia niemal gotowa

  Poszczególne odcinki południowej obwodnicy Radomia będą oddawane do użytku po Nowym Roku. Trasa powinna być dopuszczona do ruchu na całej długości w ciągu I kwartału 2015 r. To najważniejsza inwestycja drogowa w Radomiu w ostatnich latach. Jej koszt to 204 mln zł.
 • Kolejne miasto zyskało obwodnicę. Już otwarta

  Warta 19 mln zł obwodnica Rakowa została w poniedziałek po południu udostępniona kierowcom. Budowa nowej trasy trwała rok. Dzięki inwestycji udało się wyprowadzić ruch tranzytowy poza miejscowość.
 • Płatne obwodnice miast. Trudno o większą bzdurę

  Płatne obwodnice miast. Trudno o większą bzdurę

  Pod Toruniem od miesiąca funkcjonuje pierwsza i jak dotąd jedyna płatna obwodnica w Polsce.