obwodnica Krakowa

Artykuły - Obwodnica Krakowa (15)

 • Chińczycy wykluczeni z przetargu na północną obwodnicę Krakowa

  Chińczycy wykluczeni z przetargu na północną obwodnicę Krakowa

  Krajowa Izba Odwoławcza wykluczyła z przetargu na północną obwodnicę Krakowa konsorcjum z udziałem firmy chińskiej, które wygrało to postępowanie. Minister infrastruktury zapowiedział, że będzie dążył do zwiększenia finansowania zadania, aby zostało ono zrealizowane.
 • Chcą wybudowania obwodnicy Krakowa. Czekają 50 lat!

  Chcą wybudowania obwodnicy Krakowa. Czekają 50 lat!

  Gmina Zielonki, przez teren której ma przebiegać większa część północnej obwodnicy Krakowa apeluje do Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju o wpisanie tej inwestycji do Programu Budowy Dróg Krajowych na lata 2014-2023. Tereny pod trasę są zablokowane od ponad 50 lat.
 • Plakat: Zaginął minister Nowak! Jest poszukiwany!

  Plakat: Zaginął minister Nowak! Jest poszukiwany!

  W internecie krąży plakat alarmujący, że minister Nowak zaginął. Miał oto pojawić się w Krakowie na debacie na temat obwodnicy tego miasta i wszelki słuch o nim zaginął.
 • Co dalej z obwodnicą Krakowa? Będzie blokada drogi

  Co dalej z obwodnicą Krakowa? Będzie blokada drogi

  W Krakowie zaostrza się protest przeciwko zablokowaniu przez Ministerstwo Infrastruktury rozbudowy wschodniej obwodnicy miasta.
 • Rząd zwodzi w sprawie budowy obwodnicy Krakowa

  Ponad pół roku Ministerstwo Infrastruktury zwleka z podjęciem decyzji o finansowaniu budowy nowego odcinka wschodniej obwodnicy Krakowa.
 • W Krakowie zaostrzą protesty. Chcą dokończenia drogi

  W drugiej połowie czerwca zaostrzą się protesty w sprawie drugiego odcinka wschodniej obwodnicy Krakowa, o ile resort infrastruktury nie udzieli informacji o przyszłości inwestycji - zapowiedział Sebastian Piekarek z Inicjatywy Społecznej w obronie S7.
 • Groźby zaostrzenia protestów w sprawie budowy S7 w Krakowie

  Groźby zaostrzenia protestów w sprawie budowy S7 w Krakowie

  - W drugiej połowie czerwca zaostrzą się protesty w sprawie drugiego odcinka wschodniej obwodnicy Krakowa, o ile resort infrastruktury nie udzieli informacji o przyszłości inwestycji - zapowiedział Sebastian Piekarek z Inicjatywy Społecznej w obronie S7.
 • Za miesiąc dowiemy się, co z obwodnicą Krakowa

  Już za niecały miesiąc będzie wiadomo, czy powstanie kluczowy odcinek trasy S7, wschodniej obwodnicy Krakowa - ustalił reporter RMF FM.
 • Zablokowana obwodnica Krakowa

  Nie żyje kierowca tira, który w piątek nad ranek przewrócił się na obwodnicy autostradowej w Krakowie-Tyńcu.
 • Kraków jeszcze walczy

  Szansa na rozpoczęcie budowy w tym roku kolejnego odcinka wschodniej obwodnicy Krakowa nie jest ostatecznie przekreślona - ustalono w czwartek na spotkaniu władz miasta i regionu z ministrem infrastruktury Cezarym Grabarczykiem.