obwodnica

Artykuły - Obwodnica (144)

 • Poznań: Wkrótce trzeci pas na obwodnicy

  Poznań: Wkrótce trzeci pas na obwodnicy

  Wkrótce ruszy budowa trzeciego pasa na obwodnicy Poznania. Prace rozpoczną się w marcu i potrwać mają do końca 2019 roku, a ich koszt sięgnie 200 mln zł. Wykonawcą inwestycji będzie A2Route z Pruszkowa, a inwestorem Spółka Autostrada Wielkopolska.
 • Siemens Mobility dostarczy inteligentne rozwiązania dla tunelu w Sztokholmie

  Siemens Mobility dostarczy inteligentne rozwiązania dla tunelu w Sztokholmie

  Siemens Mobility dostarczy inteligentne systemy sterowania ruchem dla obwodnicy sztokholmskiej na trasie E4. Wartość kontraktu to 75 milionów euro. Inwestycja będzie realizowana wspólnie z firmą Eltel Networks Infranet AB, wiodącym dostawcą usług technicznych dla sieciowych infrastruktur krytycznych w północnej Europie. Pierwsze prace rozpoczną się za 3 lata.
 • Obwodnica Radomia - znamy termin oddania

  Obwodnica Radomia - znamy termin oddania

  Dobra wiadomość dla jeżdżących trasą Warszawa-Kraków - ominą oni Radom nową, mającą 25 km, obwodnicą. Ale dopiero za 3 lata.
 • Rząd dofinansował budowę obwodnicy Słupska

  Rząd dofinansował budowę obwodnicy Słupska

  Miasto otrzymało 4,8 mln zł z ogólnej rezerwy budżetowej. To kolejna taka dotacja - wcześniej otrzymało 4,4 mln zł na remonty mieszkań i modernizację teatru.
 • Budowa obwodnicy Sanoka się opóźni?

  Budowa obwodnicy Sanoka się opóźni?

  Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przesunęła termin składania ofert z przetargu, ze względu na dużą ilość zgłoszonych pytań.
 • Obwodnica Mielca już otwarta w całości

  Obwodnica Mielca już otwarta w całości

  Dzisiaj oddano trzeci, ostatni odcinek obwodnicy Mielca. W sumie trasa liczy nieco ponad 17 kilometrów i kosztowała 153 miliony złotych.
 • Nowe miasto z obwodnicą. 16,5 km w 2,5 roku

  Nowe miasto z obwodnicą. 16,5 km w 2,5 roku

  Od prac geodezyjnych oraz robót związanych z wycinką drzew zaczynają się prace przy budowie obwodnicy Nysy. Ma ona mieć 16,5 km długości, będzie kosztować blisko 307,5 mln zł, a oddana do ruchu ma być w październiku 2017 roku.
 • Ruszyła budowa węzła drogowego w Radomiu

  Ruszyła budowa węzła drogowego w Radomiu

  Rozpoczęła się budowa nowego węzła drogowego na przecięciu miejskiego odcinka drogi krajowej nr 9 w Radomiu oraz linii kolejowej nr 8 z Warszawy do Krakowa. Od wtorku wieczorem obowiązywać będą objazdy dla ruchu tranzytowego i lokalnego
 • W piątek otwarcie południowej obwodnicy Radomia

  Nowo wybudowana południowa obwodnica Radomia będzie przejezdna na całej swej długości od piątkowego popołudnia. To najważniejsza inwestycja drogowa w tym mieście w ostatnich latach. Jej koszt to 204 mln zł.
 • Południowa obwodnica Radomia niemal gotowa

  Południowa obwodnica Radomia niemal gotowa

  Poszczególne odcinki południowej obwodnicy Radomia będą oddawane do użytku po Nowym Roku. Trasa powinna być dopuszczona do ruchu na całej długości w ciągu I kwartału 2015 r. To najważniejsza inwestycja drogowa w Radomiu w ostatnich latach. Jej koszt to 204 mln zł.

Filmy - Obwodnica (5)