obsada

Artykuły - Obsada (97)

 • Obsada marzeń, czyli jaka?

  Obsada marzeń, czyli jaka?

  Dustin Hoffman, Al Pacino, Robert De Niro i Jack Nicholson mają pojawić w filmie, który w całości zostanie nakręcony we Włoszech. Obraz "One more time" wyreżyseruje kolega najlepszej filmowej czwórki z Hollywood, 73-letni aktor Paul Sorvino.
 • „Siostrunie”

  „Siostrunie”

  Niekonwencjonalna, muzyczna opowieść, która rozbawi do łez każdego, kto zobaczy ten spektakl.
 • Następnego dnia rano

  Następnego dnia rano

  Każdy z nas szuka miłości. Sposobów na to jak ją odnaleźć jest tyle, ile poszukujących.
 • "Zemsta" w gwiazdorskiej obsadzie

  "Zemsta" w gwiazdorskiej obsadzie

  Zagrać Papkina, Cześnika czy Rejenta w "Zemście" Fredry chcieliby niemal wszyscy aktorzy w Polsce. Już 14 lutego w bohaterów najpopularniejszej polskiej komedii wszech czasów wcielą się na scenie Och-Teatru Artur Barciś, Cezary Żak i Wiktor Zborowski, gwiazdy serialu "Ranczo".
 • Same gwiazdy w obsadzie

  Same gwiazdy w obsadzie

  Kate Winslet, Hugh Jackman, Halle Berry, Naomi Watts, Richard Gere, Elizabeth Banks - ci aktorzy stanowią tylko początek plejady hollywoodzkich gwiazd, które znalazły się w obsadzie filmu "Movie 43".
 • Najlepsi aktorzy wybrani

  Najlepsi aktorzy wybrani

  Daniel Day-Lewis, Jennifer Lawrence i obsada filmu "Operacja Argo" - oto najwięksi zwycięzcy 19. edycji nagród Gildii Aktorów. Ceremonia wręczenia statuetek odbyła się w niedzielę, 27 stycznia.
 • Tarantino w obsadzie "Django"

  Tarantino w obsadzie "Django"

  Po wielu zmianach w obsadzie najnowszego filmu Quentina Tarantino "Django", który wjedzie do kin już pod koniec tego roku, postanowił obsadzić w nim... siebie samego.
 • Tobey Maguire wykluczony z obsady

  Tobey Maguire wykluczony z obsady

  Tobey Maguire, znany m.in. z serii filmów o przygodach Spidermana, w ostatniej chwili został wykluczony z obsady "Życia Pi" Anga Lee.
 • Sprawdzona obsada zapewni sukces?

  Sprawdzona obsada zapewni sukces?

  Reżyserskie tuzy Hollywood - Woody Allen, Tim Burton i Martin Scorsese, dobrze wiedzą, że sukces filmu to w dużej mierze zasługa sprawdzonej obsady. Podobnego zdania jest Sławomir Kryński, który do współpracy przy komedii "Pokaż kotku, co masz w środku" zaprosił gwiazdy swojego wcześniejszego przeboju "To nie tak jak myślisz, kotku".
 • Dobra obsada to połowa sukcesu

  Dobra obsada to połowa sukcesu

  Małgorzata Pieczyńska jest ostatnio bardzo zapracowana. Rola Anieli w "Szpilkach na Giewoncie" oraz liczne kreacje w innych serialach i filmach wymagają ciągłego życia na walizkach.