obrońca

Artykuły - Obrońca (623)

 • Wojciechowski obrońcą szefa PiS przed Komisją Odpowiedzialności Konstytucyjnej

  Wojciechowski obrońcą szefa PiS przed Komisją Odpowiedzialności Konstytucyjnej

  Janusz Wojciechowski poinformował, że jest obrońcą Jarosława Kaczyńskiego przed Komisją Odpowiedzialności Konstytucyjnej. Dodał, że szef PiS nie weźmie udziału w czwartkowym posiedzeniu komisji, która miała go przesłuchać w związku z wnioskiem o postawienie go przed TS.
 • Zakończyło się przesłuchanie biegłych w procesie Katarzyny W.

  Zakończyło się przesłuchanie biegłych w procesie Katarzyny W.

  Około czterech godzin trwało przed katowickim sądem przesłuchanie biegłych specjalistek z zakresu psychiatrii i psychologii, które wydawały opinię na temat Katarzyny W., oskarżonej o zabicie półrocznej córki Magdy.
 • "Nasz Dziennik": Na koszt państwa

  "Nasz Dziennik": Na koszt państwa

  Pobiera niemal 6 tysięcy złotych emerytury, jednak w sądzie broniony jest przez adwokata z urzędu. "Nasz Dziennik" informuje, że za reprezentowanie oskarżonego o zbrodnie komunistyczne byłego naczelnego prokuratora wojskowego płaci państwo.
 • Ściąga dla "Franza" - oni mogą zagrać dla nas na EURO!

  Ściąga dla "Franza" - oni mogą zagrać dla nas na EURO!

  W czasach gdy nasza kadra dostaje bęcki nawet od kameruńskich "Lwów" i australijskich "Kangurów", a strzelenie bramki to prawie "mission impossible", pomocy trzeba szukać wszędzie. Wie o tym Franz Smuda i już dał w kadrze szansę mającym polskie korzenie Ludovicovi Obraniakowi, czy Sebastianowi Boenischowi. INTERIA.PL pomaga selekcjonerowi "Biało-czerwonych" namierzyć kolejne talenty z polskim rodowodem! Z nimi na EURO 2012 będziemy mocni!
 • Carragher zostaje w Liverpool FC

  Carragher zostaje w Liverpool FC

  Jamie Carragher, obrońca Liverpool FC, w piątek o dwa lata przedłużył kontrakt z klubem z Anfield Road. Największy sukces osiągnął w 2005 roku, gdy wygrał Ligę Mistrzów, a bramki wtedy strzegł Jerzy Dudek.
 • James Wisniewski odsunięty na dwa mecze NHL

  James Wisniewski odsunięty na dwa mecze NHL

  James Wisniewski, obrońca New York Islanders, został odsunięty od występu w dwóch meczach swojego zespołu w hokejowej lidze NHL za obsceniczne gesty pod adresem Seana Avery'ego, napastnika New York Rangers.
 • Obrońca z Gabonu na testach w Polonii

  W czwartkowym treningu piłkarzy Polonii Warszawa wziął udział testowany obrońca z Gabonu Aymar Fabrice Moro Mve. Były zawodnik m.in. rezerw francuskiego Lille, a ostatnio belgijskiego KV Mechelen, wystąpił w trzech meczach reprezentacji swojego kraju.
 • Eric Lichaj zagra w amerykańskiej kadrze

  Eric Lichaj zagra w amerykańskiej kadrze

  Obrońca Aston Villi, Eric Lichaj, zadeklarował, że zamierza reprezentować barwy Stanów Zjednoczonych, pomimo tego, że miał również możliwość gry w polskiej kadrze. Lichaj jest w kadrze USA na sobotni mecz z Polską.
 • Marchena: Potrafimy grać bez Xaviego

  Marchena: Potrafimy grać bez Xaviego

  Hiszpański obrońca Carlos Marchena zapewnia, że reprezentacja "La Roja" zagra dobrze w najbliższych meczach eliminacji ME z Litwą i Szkocją, nawet gdy na boisku zabraknie Xaviego. - Koncentrujemy się teraz tylko na tych spotkaniach. Nasz trener chce, abyśmy zgarniali naszym przeciwnikom sprzed nosa każdy punkt. Z Xavim czy bez niego - dodaje Fernando Llorente.
 • Żewłakow: Do aniołków nie należałem

  Żewłakow: Do aniołków nie należałem

  "Do aniołków nigdy nie należałem, ale nie miałem problemów z rzetelnością" - powiedział Michał Żewłakow, który ma szansę rozegrać w sobotę setny mecz w reprezentacji Polski. Dzięki temu 34-letni obrońca wyrówna rekord należący do Grzegorza Laty.