obraz

Artykuły - Obraz (2100)

Filmy - Obraz (11)

 • Niesamowita Mona Lisa namalowana… kawą

  Maria to artystka, która podejmie prawdopodobnie każde wyzwanie w malarstwie. Tym razem postanowiła stworzyć własną wersję słynnej Mony Lisy, a do jej namalowania wykorzystała… kawę. Zobaczcie jak powstaje dzieło z greckiego espresso. Czy Da Vinci byłby dumny? (STORYFUL/x-news)
 • Obraz 3D z brzozy - jak go zrobić?

  Kawałki brzozy jak nic nadają się do przygotowywania drobnych, ale pięknych dekoracji do domu. Jej biała kora świetnie sprawdza się w jasnych wnętrzach i idealnie komponuje się z coraz bardziej popularnymi skandynawskimi stylizacjami naszych mieszkań! Przy użyciu kilku kawałków brzozy możecie zrobić efektowny, przestrzenny obraz, który będzie miłą i naturalną ozdobą każdego domu. Zobaczcie, jak prosto zrobić obraz 3D z brzozy!
 • Jak zrobić obraz z włóczki i gwoździ?

  Jeśli cenicie sobie dekoracje i ozdoby wykonane samodzielnie, weźcie na warsztat naszą propozycję na przygotowanie ciekawej dekoracji. Z kawałka deski, paru gwoździ i włóczki zrobicie genialny obraz, który będzie cieszył oko każdego! U nas wersja z serduszkiem, ale tak naprawdę możecie wykonać niemal każdy wzór w ten sposób. To naprawdę proste, a efekt - zachwycający!
 • Jak zrobić obraz 3D?

  Obrazy 3D coraz częściej pojawiają się w naszych mieszkaniach - to genialny element, który w sklepach kosztuje krocie. Można go jednak przygotować samodzielnie w domu - wtedy radość z jego posiadania będzie tym większa! Jeśli więc macie już wybrany wzór, starą ramkę i trochę papieru - to poradnik właśnie dla was. Możliwości są właściwie nieograniczone, a efekt - przepiękny. Sprawdźcie, jak łatwo zrobić samodzielnie obraz 3D - u nas w wersji z latającymi motylami.