obrączka

Artykuły - Obrączka (6)

 • Przyjmij tę obrączkę

  Przyjmij tę obrączkę

  Dwa niewielkie metalowe krążki, a kryje się w nich tak wielka symbolika...
 • Nowe korony i sukienka na obraz Matki Bożej

  Platyna, złoto, srebro, meteoryty oraz tysiące brylantów i innych kamieni szlachetnych, a także niewielki fragment skrzydła rozbitego prezydenckiego samolotu znalazły się w nowej sukience na obraz Matki Bożej. Sukienkę wystawiono w środę na Jasnej Górze.
 • Wróżba przyszłości

  Wróżba przyszłości

  Na stole kładziemy obrączkę, pierścionek, różaniec i monetę.
 • Obrączka mu przeszkadza

  Obrączka mu przeszkadza

  Jesteśmy kilka miesięcy po ślubie. Niedawno mój mąż zdjął obrączkę, mówiąc, że mu przeszkadza. Nie wiem, jak to rozumieć.
 • Obrączka dla singla

  Obrączka dla singla

  Samotność jest trendy - jeszcze niedawno takie hasła krzyczały do nas z okładek wszystkich kobiecych magazynów. Choć fala euforii minęła to jednak obrączka singli nadal święci tryumfy.
 • Ślub: Narzeczona i obrączka nie wystarczą

  Ślub: Narzeczona i obrączka nie wystarczą

  Wydawałoby się, że aby wziąć ślub w urzędzie wystarczy wziąć narzeczoną za rękę, dowód osobisty i już. Tak jest jeśli, chcemy go wziąć w miejscu, gdzie urodzili się oboje narzeczeni.

Filmy - Obrączka (1)

 • Co zrobić, gdy pierścionek nie schodzi z palca?

  Pierścionki to przepiękny rodzaj biżuterii, bez którego trudno sobie wyobrazić komponowanie własnej stylizacji. Obrączki, sygnety, pierścionki z oczkiem lub bez - wszystkie jednak mogą sprawić nam niemiłą niespodziankę, gdy będziemy chcieli je - choćby na chwilę - zdjąć. Co zrobić, gdy pierścionek nie chce zejść z palca, a sam paliczek puchnie? Poznajcie nasze domowe sposoby, jak zdjąć pierścionek czy obrączkę z palca - to naprawdę proste!