obowiązki

Artykuły - Obowiązki (12)

 • Zmiany według szefa NFZ. Uchyla rąbka tajemnicy

  Zmiany według szefa NFZ. Uchyla rąbka tajemnicy

  - Trzeba odejść od płacenia lekarzom rodzinnym za sam fakt, że mają zapisanych pacjentów. Powinni też przejąć część obowiązków lekarzy specjalistów - mówi pełniący obowiązki prezesa NFZ Marcin Pakulski. W rozmowie z Mariuszem Piekarskim z RMF FM zdradza pierwsze pomysły na ograniczenie kolejek do specjalistów.
 • Jakie prawa i obowiązki mają rodzice

  Jakie prawa i obowiązki mają rodzice

  Sami najlepiej wiemy, co jest dobre dla naszych dzieci, mamy prawo o nich decydować. Jednak warto wiedzieć, jak kwestie wychowania dzieci reguluje prawo.
 • MSM, czyli Mniej Stresu Mamo

  MSM, czyli Mniej Stresu Mamo

  Wśród artykułów na temat stresu wiele miejsca poświęca się stresowi okołoporodowemu, depresji poporodowej czy baby bluesowi. Mniej pisze się o sprzężeniu zmian, które wspólnie oddziałują na matkę, wywołując u niej głęboki stres związany z nową sytuacją życiową.
 • Jesteś zbyt obowiązkowa? Warto to zmienić!

  Jesteś zbyt obowiązkowa? Warto to zmienić!

  Dajesz z siebie wszystko. Chcesz być świetnym pracownikiem, idealną panią domu. A może za dużo bierzesz sobie na głowę? Nic się nie stanie, gdy trochę odpuścisz. Aneta Olkowska
 • Jak nauczyć dziecko sprzątania?

  Jak nauczyć dziecko sprzątania?

  Masz wrażenie, że jeśli chodzi o naukę sprzątania, twoje dziecko nieoczekiwanie staje się tak mało pojętne… Pora więc na dodatkowe lekcje walki z bałaganiarstwem!
 • Co dziś mamo zrobiłaś dla siebie?

  Co dziś mamo zrobiłaś dla siebie?

  Czy w ogromie obowiązków udaje Wam się znaleźć choć chwilkę dla siebie? Co robić, by w gąszczu codziennych obowiązków nie zgubić siebie? Myślę, że każda z nas lubi robić coś, co ją relaksuje, odpręża czy przynosi satysfakcję.
 • Dlaczego kobieta może współczuć mężczyźnie?

  Dlaczego kobieta może współczuć mężczyźnie?

  Współczuję mężczyznom. W tym całym świecie, opanowanym przez kobiety, coraz brutalniej żądających swych praw i głośno układających swym facetom życie, mam wrażenie, że przeciętny mężczyzna czuje się lekko zagubiony i powoli traci całą wiarę w sens istnienia swojego gatunku.
 • Chcę, by córeczka i mąż zbliżyli się do siebie

  Chcę, by córeczka i mąż zbliżyli się do siebie

  Macierzyństwo to wciąż nowe wyzwania. Psycholog dziecięcy Helena Turlejska-Walewska podpowiada mamie, jak skutecznie uporać się z trudnym zadaniem.
 • Czy szef może cię kontrolować?

  Czy szef może cię kontrolować?

  Pracowniku wyjeżdżasz na urlop i liczysz na święty spokój? Obyś się nie rozczarował jeśli masz firmową komórkę czy laptopa.
 • Szef może unieszczęśliwić pracownika

  Szef może unieszczęśliwić pracownika

  Francuscy naukowcy stwierdzili, że wsparcie firmy i styl zarządzania wpływają na poczucie szczęścia i wydajność pracowników - informuje serwis eScienceNews. Wyniki badania opublikowano w "Springers Journal of Business and Psychology".

Filmy - Obowiązki (2)

 • Zabawne ruchy kraba. O co chodzi?

  Jeśli myślicie, że to tylko taniec, to grubo się mylicie! Zabawne ruchy samicy kraba, przypominające radość ze strzelonej podczas meczu bramki, to nic innego jak uwolnienie jaj. Wygląda na to, że spełniła swój macierzyński obowiązek! (STORYFUL/x-news)
 • Skrupulatnie pomaga właścicielce w praniu

  Papuga Harley poza zabawami ma również inne obowiązki. Skrupulatnie pomaga swojej właścicielce w praniu. Trzeba przyznać, że ma do tego dryg! (STORYFUL/x-news)