obniżki cen

Artykuły - Obniżki cen (74)

 • Atrakcyjna cena to wciąż największy bodziec zakupowy dla Polaków

  Atrakcyjna cena to wciąż największy bodziec zakupowy dla Polaków

  Sezonowe wyprzedaże to wciąż najbardziej lubiana przez Polaków forma promocji. Korzysta z nich blisko 90 proc. konsumentów, ponad połowa natomiast wstrzymuje się z decyzjami zakupowymi do momentu rozpoczęcia wyprzedaży. Zdaniem ekspertów, aby z sukcesem wyprzedać nadmiary magazynowe, sklepy powinny zadbać nie tylko o konkurencyjne ceny, lecz także o atrakcyjność towaru, dostępność przebieralni i stanowisk kasowych, oraz odpowiednią liczbę produktów przecenionych.
 • Tankujesz? Poczekaj, ceny spadną nawet o 20 gr

  Tankujesz? Poczekaj, ceny spadną nawet o 20 gr

  Znakomite wieści dla kierowców - ceny diesla i benzyny bezołowiowej w najbliższych dniach będą coraz niższe. W porównaniu do detalicznych wartości z początku lutego zmiana na korzyść konsumentów może wynieść nawet ok. 20 gr za litr - pisze Marcin Lipka, główny analityk Cinkciarz.pl.
 • Polacy chętnie korzystają z obniżek cen. Połowa z nas zwleka z zakupami do czasu promocji

  Polacy chętnie korzystają z obniżek cen. Połowa z nas zwleka z zakupami do czasu promocji

  Zimowe wyprzedaże powoli dobiegają końca. Obniżając ceny produktów po świętach Bożego Narodzenia, sklepy chcą zniwelować skutki tradycyjnego styczniowego spowolnienia handlu. I mają rację - nic tak nie działa na konsumentów jak promocje cenowe. Oczywiście pod warunkiem że są one dobrze komunikowane. Zaplanowanie wyprzedaży nie jest po prostu obniżką ceny - podkreślają eksperci firmy Simon-Kucher & Partners.
 • Dużo mieszkań - niższe ceny?

  Dużo mieszkań - niższe ceny?

  Aż o ponad 50 proc. wzrosła w I kw. 2016 r. liczba mieszkań oddanych do użytku przez deweloperów w porównaniu z tym samym okresem roku poprzedniego. W ciągu trzech miesięcy firmy deweloperskie oddały ponad 17 tys. lokali. Czy tak duża liczba znajdzie swoich nabywców? Nie jest to takie pewne. Całkiem realna może być natomiast nadpodaż lokali i presja na obniżki cen.
 • Handel online w USA. Ten poniedziałek był rekordowy

  Handel online w USA. Ten poniedziałek był rekordowy

  Amerykanie wydali ponad 3,07 mld dolarów na zakupy online w sieci w tzw. Cyberponiedziałek. Pomogły w tym większe niż oczekiwano obniżki cen oraz duży popyt na produkty elektroniczne i zabawki. Takiego Cyberponiedziałku jeszcze nigdy w USA nie było.
 • W nowy rok weszliśmy z niższymi cenami

  W nowy rok weszliśmy z niższymi cenami

  Zgodnie z oczekiwaniami, początek roku przyniósł delikatną obniżkę cen mieszkań. Przez ostatni miesiąc stawki transakcyjne w największych miastach spadły średnio o prawie 1 proc., najbardziej w Katowicach i Toruniu.
 • Ważne: Co z obniżkami cen gazu?

  Ważne: Co z obniżkami cen gazu?

  - Na zapowiadane obniżki cen gazu trzeba będzie poczekać - ostrzega minister gospodarki Janusz Piechociński. Prezes Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa ogłosił wczoraj, że rozpoczyna negocjacje z Rosjanami i liczy na co najmniej 10-procentowy rabat.
 • UE zakazuje produkcji odkurzaczy powyżej 1600 W

  W sklepach RTV i AGD trwają wielkie obniżki cen na odkurzacze.
 • Czeka nas nadpodaż żywności. Będzie znacznie taniej

  Czeka nas nadpodaż żywności. Będzie znacznie taniej

  Ograniczenia w eksporcie na Wschód wkrótce spowodują dużą nadpodaż na polskim rynku. Nabiał, owoce i warzywa mogą stanieć o 10-15 proc., a jabłka nawet o 50 proc. Za przetwory owocowe zapłacimy niedługo o kilka procent mniej.
 • Obniżka cen po polsku - nawet jej nie odczujemy!

  Obniżka cen po polsku - nawet jej nie odczujemy!

  Przez zmiany w interchange, jedna z największych sieci handlowych w Polsce, czyli Biedronka, zdecydowała się na wprowadzenie terminali płatniczych.