objawy koronawirusa

Artykuły - Objawy koronawirusa (2)

Filmy - Objawy koronawirusa (3)

  • Program "Raport": Nowe objawy koronawirusa

    - Jakiekolwiek objawy chorobowe powinny nas skłonić do wykonania testu - apelują lekarze. Jakie są nowe objawy koronawirusa? Jak je rozpoznać? O tym w reportażu Pauliny Rutkowskiej. Program "Raport" w Polsat News codziennie, od poniedziałku do piątku o 21:00.
  • Program "Raport": Nowe objawy koronawirusa

    - Jakiekolwiek objawy chorobowe powinny nas skłonić do wykonania testu - apelują lekarze. Jakie są nowe objawy koronawirusa? Jak je rozpoznać? O tym w reportażu Pauliny Rutkowskiej. Program "Raport" w Polsat News codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 21.00.
  • Pokonali COVID-19, ale mają wiele dziwnych objawów

    Po pandemii koronawirusa duża liczba ozdrowieńców będzie walczyć z różnymi komplikacjami wywołanymi przez chorobę. Od problemów układu oddechowego, przez płuca, aż do problemów psychologicznych, związanych z wychodzeniem z ciężkiej sytuacji. Ludzie dzielą się swoimi doświadczeniami w internecie. Ozdrowieńcy skarżą się m.in. na stany lękowe, kołatanie serca, bóle mięśni, a nawet niebieskawe palce. Ciągłe wyczerpanie jest częstym objawem, ale jak mówi założycielka jednej ze stron dla dotkniętych koronawirusem, każdy przypadek jest inny.