obiecanki

Artykuły - Obiecanki (13)

 • Co było tylko złudnymi obietnicami PiS?

  Co było tylko złudnymi obietnicami PiS?

  Warsaw Enterpise Institute w drugą rocznicę ogłoszenia planu Morawieckiego postanowiło sprawdzić poziom realizacji obietnic partii rządzącej. Po przestudiowaniu programu Prawa i Sprawiedliwości oraz expose premier Beaty Szydło wybraliśmy 91 najbardziej kluczowych obietnic.
 • Obiecanki cacanki, czyli daleka droga pieniędzy do portfela

  Obiecanki cacanki, czyli daleka droga pieniędzy do portfela

  Banki coraz częściej same proponują produkty kredytowe stałym klientom. Expander ostrzega jednak, że nie należy w pełni ufać zapewnieniom o możliwości uzyskania wysokiego kredytu. Występując z propozycją banki często nie posiadają wszystkich informacji o naszym zadłużeniu. Szczegóły sprawdzają to dopiero, gdy złożymy wniosek.
 • Obiecanki cacanki...

  Obiecanki cacanki...

  To miały być ostatnie wakacje bez obwodnicy Augustowa. W tym roku miała kończyć się budowa drogi przez Dolinę Rospudy.
 • Obiecanki cacanki?

  Mija sto dni od wyborczego zwycięstwa partii Donalda Tuska. Szef PO, obecny premier, u schyłku kampanii wyborczej w październiku 2007 roku swoim podpisem ręczył za spełnienie dziesięciu obietnic. "Metro" wybrało pięć z nich i zapytało ekspertów, jak oceniają ich wykonanie.
 • Obiecanki-cacanki

  Obiecanki-cacanki

  Czytam zapowiedź Call of Duty 4 i własnym oczom nie wierzę. Czyżbyśmy powrócili do roku 2001, który w dodatku nigdy nie nadszedł?
 • Czcze obiecanki Microsoftu

  Czcze obiecanki Microsoftu

  Będąc stworzeniem przekornym zwykle bronię Microsoftu i Billa Gatesa. A tu proszę - dwa narzekania na wielki Microsoft jednego dnia. Tym razem będzie o Games for Windows.
 • Obiecanki cacanki

  Obiecanki cacanki

  Nie nastąpiło przyspieszenie budowy ani mieszkań, ani autostrad. Obniżenie kosztów pracy pod znakiem zapytania, a służba zdrowia niezreformowana. Lista zaniechań koalicji jest długa, a nowych projektów jak na lekarstwo.
 • Prezydenckie obiecanki

  Prezydenckie obiecanki

  "Prezydent to taki ktoś jak ty, polityk, co ma realne sny, i program, więc to na pewno ty, poprowadź kraj poprzez reform dni" - jeśli ktoś nie pamięta, o czym mówi ten tekst przypominamy, że podmiotem lirycznym był kandydat na prezydenta w 1995 r. - Aleksander Kwaśniewski. Jak pokazał czas, spora część snów, o których mowa w piosence wyborczej, to były majaki.
 • Obiecanki

  Jest takie słowo, które może dać równie wiele szczęścia, jak wiele cierpienia. Daje nadzieję, po której rosną skrzydła, a czasami rozpacz, która je boleśnie podcina - obiecuję.