obfity biust

Artykuły - Obfity biust (2)

 • Obfity biust niemodny w kryzysie?

  Obfity biust niemodny w kryzysie?

  Kryzys gospodarki Stanów Zjednoczonych uderza w branżę estetyki kosmetycznej. W ubiegłym roku ilość operacji plastycznych spadła, ale pacjenci rekompensują sobie niedostatek pieniędzy poprzez inne zabiegi - np. zastrzyki z botoksu. Na nie wydano o 8 procent więcej i przeprowadzono ich 5 mln.
 • Biust przeszkadza w tańcu

  Biust przeszkadza w tańcu

  Już w najbliższa niedzielę Katarzyna Figura zadebiutuje w "Tańcu z gwiazdami". I choć taniec sprawia jej radość, nie ukrywa, że obfity biust nie ułatwia jej zadania na parkiecie.

Filmy - Obfity biust (1)

 • Marcelina Zawadzka o swoim biuście: Bywało problematycznie

  Marcelina Zawadzka ze względu na spory biust nie zawsze mogła wyjść na wybieg jako modelka. Miss Polonia z 2011 r. nigdy nie miała jednak z tego powodu kompleksów i do dziś ma duży dystans do swojej kształtnej figury. Niedawno została ambasadorką firmy produkującej bieliznę, która promuje biustonosze w większych rozmiarach. – Mam pokaźny biust jak na osobę z branży modelingowej, bo zazwyczaj w biuście mam tyle, co w biodrach. To jest problematyczne. Jako modelka zaczęłam pracować w wieku 14 lat; wtedy biust był rzeczywiście mniejszy, choć nie taki mały, ale nadawał się jeszcze. Teraz już nie. Teraz mogę być jedynie fotomodelką - wyznaje Zawadzka. – Ile bym nie schudła, on i tak będzie. To nie jest tak, że tylko kobiety puszyste czy większych rozmiarów mają duże biusty, choć tak jest najczęściej. Zaakceptowałam siebie. Jestem pogodzona z tym, że on taki jest. Chciałabym też, żeby mężczyźni akceptowali nas takimi, jakie jesteśmy - dodaje.