obcasy

Artykuły - Obcasy (17)

 • Chcesz by mężczyzna ci pomógł? Załóż obcasy

  Chcesz by mężczyzna ci pomógł? Załóż obcasy

  Kobiety na wysokich obcasach nie tylko nieporównywalnie łatwiej wzbudzają zainteresowanie mężczyzn, ale również częściej spotykają się z uprzejmością i usłużnością z ich strony!
 • Buty dla pań... do jazdy autem

  Buty dla pań... do jazdy autem

  Rośnie popularność specjalnych butów dla zmotoryzowanych pań. Hiszpański producent zapewnia, że nowe obuwie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby przeciążone używaniem wysokich obcasów stopy komfortowo i bezpiecznie naciskały na pedały auta.
 • Objazdowa szkoła chodzenia na szpilkach

  Objazdowa szkoła chodzenia na szpilkach

  Zgrabnego i prostego chodzenia w szpilkach można nauczyć się w pierwszej we Włoszech szkole, która organizuje takie kursy.
 • Damski przedmiot pożądania

  Damski przedmiot pożądania

  Solidne wykonanie, niebotycznie wysoki obcas i słynna czerwona podeszwa - to znaki rozpoznawcze szpilek, które zaprojektował Christian Louboutin. Dlaczego tak wiele kobiet na całym świecie oszalało na punkcie tych butów?
 • Lady GaGa: Obcasy albo śmierć!

  Lady GaGa: Obcasy albo śmierć!

  Znana z kontrowersyjnego image'u gwiazda zrobi wszystko, by nie dać się przyłapać w zwyczajnym ubraniu.
 • Naukowcy krytykują wysokie obcasy

  Naukowcy krytykują wysokie obcasy

  Naukowcy mają złe wieści dla miłośniczek wysokich obcasów. To nasze ukochane szpilki są główną przyczyną bólów stóp w późniejszym wieku.
 • Modne buty - trendy jesień 2009

  Modne buty - trendy jesień 2009

  Jakość, prostota i styl mają charakteryzować nasze obuwie tej jesieni. Ekstrawaganckie kształty, jaskrawe barwy i nadmiar ozdób ustępują miejsca wyrafinowanej elegancji opartej na oszczędnej formie, surowości stylu i niemal mistycznej głębi koloru.
 • Stopy gotowe na bal

  Stopy gotowe na bal

  Początek roku to okres niezapomnianych karnawałowych szaleństw. Wielkie bale, spotkania towarzyskie, noce spędzone na parkiecie. Przygotuj na nie odpowiednio swoje stopy.
 • Jidysz i wysokie obcasy

  Jidysz i wysokie obcasy

  Wystąpiła w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie", ale to rola w serialu "Barwy szczęścia" przyniosła jej popularność i nominację do Telekamer "Tele Tygodnia" 2009. Dziś o godz. 16,00 w interia.tv spotkanie z Katarzyną Zielińską.
 • Obcasy pod kontrolą

  Obcasy pod kontrolą

  Kolejne szpilki, botki czy może kozaki na wysokim obcasie? Ortopedzi nie pozostawiają złudzeń - noszenie modnych, ale niewygodnych butów, powoduje groźne zniekształcenia stopy.

Filmy - Obcasy (2)

 • W obcasach na rowerze!

  Setki rumuńskich kobiet w kolorowych spódnicach i na wysokich obcasach pprzejechało przez Bukareszt i inne miasta, promując w ten sposób jazdę na rowerze jako "stylową i zabawną" formę transportu. W internecie znaleźliśmy kilka rad, jak jeździć na rowerze w szpilkach. Na początek musimy odpowiednio ustawić siodełko (ta rada dotyczy akurat wszystkich, korzystających z dwóch kółek). Potem wystarczy odpowiednio ustawić stopę - eksperci radzą, by obcas zaczepiał o pedał. To ustawienie zmieniamy podczas zakrętów - wtedy lepiej, by na pedałach opierały się palce. Jeżeli dodatkowo jeździcie w sukience lub spódnicy, dłuższej niż mini, koniecznie pamiętajcie o jej związaniu, spięciu lub zastosowaniu ochraniaczy na tylne koło.
 • Restauracja w stylu Barbie

  Różowe sofy, stoliki w kształcie obcasów, krzesła udekorowane spódnicami baletnic - w Tajpej (Tajwan) została otwarta pierwsza restauracja w stylu Barbie.