Muzyka - obawa

Artykuły - Obawa (11)

 • Obawy lekarza Jacksona

  Obawy lekarza Jacksona

  Prawnik Conrada Murraya, oskarżonego o nieumyślne spowodowanie śmierci Michaela Jacksona, obawia się o właściwy przebieg procesu jego klienta.
 • Jonas Brothers: Obawy fanów

  Jonas Brothers: Obawy fanów

  Członkowie popularnego młodzieżowego zespołu Jonas Brothers wydali oświadczenie dla fanów, że nie rozpadają się. To efekt informacji, że jeden z braci, Nick Jonas pracuje nad solowym projektem.
 • Obawy George'a Michaela

  Obawy George'a Michaela

  George Michael obawia się, że będzie zmuszony odwołać swoją trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych.
 • R. Williams: Obawy wytwórni

  R. Williams: Obawy wytwórni

  Szefowie koncernu płytowego EMI są zmartwieni. O ból głowy przyprawia ich nowa płyta Robbiego Williamsa. Album zatytułowany jest "Intensive Care" i będzie to pierwsza płyta brytyjskiego piosenkarza, na której nie współpracuje on z Guy'em Chambersem.
 • Obawy Justina Timberlake'a

  Justin Timberlake obawia się ponoć o swą artystyczną przyszłość po połączeniu fonograficznych koncernów BMG i Sony Music. Wokalista boi się, że w nowym gigancie zostanie zredukowany do roli jednej z wielu gwiazdek muzyki pop.
 • Blink 182: Obawa przed normalną pracą

  Blink 182: Obawa przed normalną pracą

  Oryginalny sposób na ustrzeżenie się przed pracą w biurze znalazł Travis Barker, perkusista amerykańskiej grupy Blink 182. Postanowił on mianowicie wytatułować swoje ciało tak bardzo, aby odstraszyć potencjalnych przyszłych pracodawców.
 • Obawy Yakuza

  Obawy Yakuza

  Yakuza to amerykańska grupa, która wydała pod koniec stycznia swoją płytę "Way Of The Dead" nakładem wytwórni Century Media. Jednak muzyka zespołu bardzo różni się od tej, którą prezentują innej grupy wydawane przez tę firmę. James Staffel, perkusista Yakuza, powiedział w rozmowie z INTERIA.PL, że muzycy obawiali się tego, czy w Century Media będą potrafili muzykę Yakuza należycie wypromować.
 • Varius Manx: Bez obaw

  Varius Manx: Bez obaw

  Muzycy grupy Varius Manx nie boją się, że są przez publiczność kojarzeni jedynie ze swymi największymi przebojami. Jak wyznali w wywiadzie udzielonym INTERIA.PL, do każdej z piosenek przykładają się tak samo i tak naprawdę jedynie od publiczności zależy, która z nich stanie się przebojem. Ich nowy album "Eno" trafił właśnie do sklepów, a promuje go singel z utworem "Jest w nim".
 • Alicja Janosz: Mam sporo obaw

  Alicja Janosz: Mam sporo obaw

  Alicja Janosz, 17-latka z Pszczyny, została zwyciężczynią programu "Idol". Już niedługo wejdzie do studia, aby nagrać swoją pierwszą płytę i rozpocząć przygodę z naszym rodzimym show-biznesem. Pomimo tego, że jest zawsze uśmiechnięta i ma w sobie sporo energii, to ma wiele obaw co do tego, jak teraz będzie wyglądać jej życie.
 • Obawy Ronana Keatinga

  Obawy Ronana Keatinga

  Ronan Keating, irlandzki wokalista pop i były członek grupy Boyzone, z niecierpliwością oczekuje dnia premiery swojego albumu. Gwiazdor obawia się, że jego nowe utwory nie przypadną fanom do gustu i płyta będzie się bardzo słabo sprzedawać.