NVIDIA

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
NVIDIA ,

Artykuły - NVIDIA (174)

 • Rust otrzymuje wsparcie NVIDIA Reflex, a Metro Exodus przyspiesza

  Rust otrzymuje wsparcie NVIDIA Reflex, a Metro Exodus przyspiesza

  ​Gracze korzystający z kart graficznych NVIDIA GeForce otrzymali dwie bezpłatne aktualizacje gier. Pierwsza przeznaczona jest dla popularnego wieloosobowego survivalu Rust od Facepunch Studios, a druga związana jest z oszałamiającą wizualnie pierwszoosobową strzelanką Metro Exodus: Enhanced Edition studia 4A Games.
 • BMW Group i NVIDIA łączą siły przy produkcji samochodów

  BMW Group i NVIDIA łączą siły przy produkcji samochodów

  Dwie wiodące w swojej branży firmy stworzyły platformę Omniverse – narzędzie do wirtualnego planowania fabryki, które integruje różne dane i aplikacje planistyczne oraz umożliwia współpracę w czasie rzeczywistym.
 • Nvidia rozważa przywrócenie starszych układów

  Nvidia rozważa przywrócenie starszych układów

  Kryzys na rynku kart graficznych przybiera wciąż na sile. Nic zatem dziwnego, że producenci układów graficznych, szukają jakiegokolwiek rozwiązania tego problemu. Nvdiia na przykład, przywraca do sprzedaży, swoje uprzednio wycofane już karty.
 • NVIDIA wznawia produkcję układów GTX 1050 Ti

  NVIDIA wznawia produkcję układów GTX 1050 Ti

  Pomimo, że najnowsze karty graficzne firmy Nvidia klasyfikuje seria 30XX, to jednak ich obecność na rynku pozostawia wiele do życzenia. Z uwagi na znikomą dostępność wspominanych kart, producent układów zdecydował się na dosyć niespodziewany krok.
 • ZOTAC zaprezentował karty z serii GeForce RTX 3060

  ZOTAC zaprezentował karty z serii GeForce RTX 3060

  Popularny producent rozwiązań komputerowych pokazał nową serię kart graficznych ZOTAC Gaming GeForce RTX 3060 opartą na zaawansowanej architekturze NVIDIA Ampere.
 • Cyberpunk 2077 mu niegroźny - Predator Orion 3000 z GeForce RTX 3070

  Cyberpunk 2077 mu niegroźny - Predator Orion 3000 z GeForce RTX 3070

  Acer wprowadza do sprzedaży w Polsce gamingowy komputer Predator Orion 3000 w wersji z kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX 3070. Desktop charakteryzuje się połączeniem kompaktowych rozmiarów i wydajnych podzespołów.
 • Premiera GeForce RTX 3060 Ti

  Premiera GeForce RTX 3060 Ti

  ​Nvidia "po cichu" ujawniła wczoraj nowy model karty graficznej, GeForce RTX 3060 Ti. Urządzenie ma mieć atrakcyjną cenę i moc wykraczającą poza możliwości RTX 2080 Super, zostawiając daleko w tyle także swojego bezpośredniego poprzednika, RTX 2060 Super. Premiera jeszcze dzisiaj, 2 grudnia.
 • Pierwsza karta z rodziny GeForce RTX 3060 Ti

  Pierwsza karta z rodziny GeForce RTX 3060 Ti

  Firma NVIDIA zaprezentowała kartę graficzną GeForce RTX 3060 Ti, opartą na architekturze NVIDIA Ampere oraz drugiej generacji platformy NVIDIA RTX.
 • GeForce RTX 3070 Twin X2 - podstawa do gamingowego PC

  GeForce RTX 3070 Twin X2 - podstawa do gamingowego PC

  Inno3D GeForce RTX 3070 Twin X2 to bazowy model “siedemdziesiątki”. Tym razem firma postawiła na prostotę i kompaktową formę.
 • Nvidia RTX 3080 Ti zaoferuje 20 GB pamięci?

  Nvidia RTX 3080 Ti zaoferuje 20 GB pamięci?

  ​Zakup karty graficznej z rodziny RTX 3000 graniczy obecnie z cudem. Braki na półkach mają potrwać nawet do przyszłego roku, a wszystko wskazuje na to, że Nvidia szykuje już nowe model. Mowa o RTX 3080 Ti, wyposażonym rzekomo w 20 GB pamięci RAM, co wydaje się być potrzebne do grania w 4K.