nurkowanie

Artykuły - Nurkowanie (45)

Filmy - Nurkowanie (15)

 • Pies wypatruje właściciela, gdy ten znika pod wodą. Urocze

  Nie bez przyczyny psy mają opinię wyjątkowo wiernych i opiekuńczych towarzyszy człowieka. Zobaczcie tylko, jak pewien przedstawiciel rasy owczarek szkocki zamartwiał się, gdy jego właściciel zniknął pod wodą. Na szczęście wszystko działo się w trakcie wypoczynku nad rzeką Chassahowitzka i ani przez chwilę nie było żadnego niebezpieczeństwa.
 • Mężczyzna nurkuje i puszcza niezwykłe, powietrzne kółka

  Ciekawą sztuczką pochwalił się pewien mężczyzna. Zanurkował aż do położonej na dnie kotwicy, chwycił się niej i skierowany w stronę kamery, puszczał kółka z powietrza. Krótkie przedstawienie wyglądało naprawdę urzekająco. Dobrze, że woda była na tyle czysta, że mogliśmy to zobaczyć!
 • Wycieczka pod lód. Mokro, ciemno i głęboko!

  Christian Redl, 43-letni austriacki nurek próbował ostatnio pobić rekord świata w głębokości zanurzenia pod lodem. Dodatkowo robił to bez butli z tlenem. Ten bardzo specyficzny i ryzykowny rodzaj nurkowania jest domeną Redla. Na swoim koncie ma m.in. rekord w najdłuższym dystansie przepłyniętym pod lodem. Jaki jest na co dzień i co myśli o swoich wyczynach? Sprawdźmy!
 • 23-latka robi furorę skacząc do wody. Oto Ellie Smart. Wideo

  Ellie Smart jest brązową medalistką mistrzostw świata w nurkowaniu. 23-latka skacze do wody nie tylko na zawodach. Dziewczyna lubi się chwalić swoimi popisami na Instagramie, którego obserwuje kilkanaście tysięcy użytkowników.