nurkowanie

Artykuły - Nurkowanie (48)

Filmy - Nurkowanie (14)

 • Odkryli podwodny skarb! Niesamowite

  Podwodne skarby wciąż czekają na odkrycie. Na jeden z nich udało się trafić grupie nurków, eksplorujących wody Mikronezji. Znaleźli oni japoński statek wojenny, przewożący m.in. czołgi. Od zatonięcia minęło już 70 lat i przez ten czas to natura, a nie człowiek, sprawowała pieczę nad tą masą stali.
 • "Polacy za granicą": Przed nurkowaniem z żółwiami warto zjeść duże śniadanie

  Rafał jest wojskowym, który mieszka na Hawajach. Postanawia nas zabrać na nurkowanie w okolicznych wodach, gdzie można pływać wśród żółwi. Jednak zanim tam się wybierzemy, to zobaczymy jak wygląda tradycyjne śniadanie w tej części świata.Fragment programu "Polacy za granicą", emitowanego na antenie Polsat Play.
 • Dziwne, podwodne stworzenie. Ale widok!

  Zejście w morską toń może skutkować intensywnymi przeżyciami. Wie o tym dobrze Denise McIntyre, instruktorka nurkowania. Kobieta zwiedza głębiny na całym świecie. Obecnie, ze względu na sytuację epidemiologiczną, jest uziemiona w Singapurze. Właśnie tam udało jej się podejrzeć coś, co na pierwszy rzut oka wygląda jak przybysz z innej planety. Prawda jest jednak taka, że zaobserwowała... jeżowca obróconego do góry nogami. Zobaczcie
 • Pies wypatruje właściciela, gdy ten znika pod wodą. Urocze

  Nie bez przyczyny psy mają opinię wyjątkowo wiernych i opiekuńczych towarzyszy człowieka. Zobaczcie tylko, jak pewien przedstawiciel rasy owczarek szkocki zamartwiał się, gdy jego właściciel zniknął pod wodą. Na szczęście wszystko działo się w trakcie wypoczynku nad rzeką Chassahowitzka i ani przez chwilę nie było żadnego niebezpieczeństwa.