nurek

Artykuły - Nurek (12)

Filmy - Nurek (25)

 • Urocze foki nie dają spokoju nurkowi

  Foki to niezwykle przyjacielskie zwierzęta. Przekonał się o tym pewien płetwonurek, któremu ssaki postanowiły towarzyszyć w podwodnej wizycie. Mężczyzna mógł nie tylko z nimi pływać, ale również głaskać i odpowiadać na zaczepki. Na szczęście miał przy sobie kamerę, która uchwyciła wspólną zabawę. Zobaczcie sami!
 • Ciekawskie foki próbowały ściągnąć kaptur nurkowi

  Pewien nurek spotkał pod wodą dwie foki. Jedna z nich była wyjątkowo zainteresowana częścią jego ekwipunku. Ssak kilkukrotnie podgryzał głowę nurka, starając się ściągnąć kaptur. Nurek opisał nagranie ze spotkania w mediach społecznościowych. „Jedna foka mnie rozpraszała, a druga próbowała ukraść kaptur”, relacjonował.
 • Wycieczka pod lód. Mokro, ciemno i głęboko!

  Christian Redl, 43-letni austriacki nurek próbował ostatnio pobić rekord świata w głębokości zanurzenia pod lodem. Dodatkowo robił to bez butli z tlenem. Ten bardzo specyficzny i ryzykowny rodzaj nurkowania jest domeną Redla. Na swoim koncie ma m.in. rekord w najdłuższym dystansie przepłyniętym pod lodem. Jaki jest na co dzień i co myśli o swoich wyczynach? Sprawdźmy!
 • Hipopotam bawi się w chowanego z nurkiem

  Hipopotamy, mimo wielkich gabarytów, są delikatnymi i inteligentnymi zwierzętami. Przekonał się o tym jeden z nurków, który rozpoczął zabawę w chowanego ze zwierzęciem. Jak zachował się hipopotam? (STORYFUL/x-news)