noże

Artykuły - Noże (51)

 • "Top Chef": Walka na noże w finale

  "Top Chef": Walka na noże w finale

  Odporność na presję, stalowe nerwy, kulinarna kreatywność i dążenie do perfekcji - to cechy, które powinien mieć "Top Chef". Kto pokona rywali, zyska uznanie jury, miano najlepszego i główną nagrodę trzeciej edycji show?
 • Nóż w plecy

  Nóż w plecy

  Możesz zbankrutować, jeśli twój kluczowy pracownik stanie się twoim konkurentem.
 • Walka na noże o VAT - kupujący zapłaczą

  Walka na noże o VAT - kupujący zapłaczą

  Nie będzie odliczania pełnego VAT m.in. przy nabyciu samochodów osobowych.
 • "Zabójcze żony": Historie kobiet, które chwyciły za nóż

  "Zabójcze żony": Historie kobiet, które chwyciły za nóż

  9 kwietnia na antenie ID zadebiutuje drugi sezon dokumentalnej serii "Zabójcze żony". Jej bohaterkami są kobiety, które w akcie desperacji chwyciły za nóż i ugodziły nim partnera.
 • "Top Chef": Po raz pierwszy w historii

  "Top Chef": Po raz pierwszy w historii

  "Top Chef" ogniskuje skrajne emocje! A te w piątym odcinku zmieniały się jak w kalejdoskopie. Po raz pierwszy w historii programu padło pytanie: - Może ktoś chce spakować noże i opuścić program? Magdalena Perszke poddała się i dobrowolnie zrezygnowała z walki o tytuł Top Chef i 100 tys. złotych!
 • Michał Szpak zaatakowany nożem!

  Michał Szpak zaatakowany nożem!

  Finalista pierwszej edycji programu "X Factor" Michał Szpak został napadnięty przez nożownika.
 • "Top Chef": Profesjonalni kucharze powalczą "na noże"

  "Top Chef": Profesjonalni kucharze powalczą "na noże"

  Nie ma ramówki telewizyjnej bez programu kulinarnego. Do tej pory widzowie oglądali zmagania amatorów. Tym razem, w programie "Top Chef", walka "na noże" toczyć się będzie między zawodowymi kucharzami...
 • Bitwa na noże!

  Bitwa na noże!

  Ofensywa na kulinarne, pełne emocji show trwa. Jesienią w Polsacie pojawi się polska edycja programu "Top Chef". Powrócą też "MasterChef" i "Polski turniej wypieków".
 • Łzy i Ania Wyszkoni idą na noże

  Łzy i Ania Wyszkoni idą na noże

  Łzy: "Złodziejstwo i oszustwo. Dla kasy idzie po trupach. Żenada". Ania Wyszkoni: "Byłabym wdzięczna moim kolegom, gdyby się ode mnie odczepili".
 • Triggerfinger: Kubki, szklanki i noże

  Triggerfinger: Kubki, szklanki i noże

  Belgijska rockowa grupa Triggerfinger zrobiła furorę za sprawą swojej wersji przeboju "I Follow Rivers" szwedzkiej wokalistki Lykke Li.

Filmy - Noże (3)

 • Prosty pokrowiec na nóż - jak go zrobić?

  Wyjazdy, biwaki, pikniki - w takich sytuacjach nader często potrzebujemy kuchennego noża. Tym jednak łatwo się skaleczyć, zwłaszcza gdy jest przewożony bez zabezpieczenia. Właśnie dlatego warto przygotować prosty, ale skuteczny pokrowiec na nóż, dzięki któremu nikt się nie zrani, a i inne rzeczy podczas przewożenia nie ucierpią. Zobaczcie, jak zrobić prosty pokrowiec na nóż domowym sposobem!
 • Stojak na noże z wazonu

  Jeśli chcecie efektownie i bezpiecznie przechowywać swoje noże, nie musicie mieć klasycznego drewnianego stojaka, które zwykle sprzedaje się w kompletnie z zestawem noży - stąd trudno do niej dopasować te narzędzia, które mamy już w domu. Taki stojak możecie samodzielnie przygotować w domu - wystarczy wazon i... ryż! Zobaczcie, jakie to proste!
 • Maszynka do ostrzenia noży - zawsze działa!

  Podobno ostrość noży świadczy najlepiej o kucharzu, który się nim posługuje. Ostre noże to podstawa każdej kuchni, ale - wiadomo - po kilku, kilkunastu użyciach nawet najtwardsza stal zacznie się tępić. Jednak klasyczna ostrzałka to nie jest jedyne rozwiązanie - samodzielnie można zrobić w domu niezawodną maszynkę do ostrzenia, która już zawsze będzie wam pomagać utrzymać odpowiednią ostrość noży. Zobaczcie, jakie to proste!