Nowy sklep

Artykuły - Nowy sklep (8)

 • Kaufland coraz potężniejszy w naszym kraju. Nowy sklep w Kielcach

  Kaufland coraz potężniejszy w naszym kraju. Nowy sklep w Kielcach

  Kaufland jest coraz bliżej realizacji swojego planu, który zakłada, że do końca 2015 roku będzie mieć w Polsce 200 sklepów. Ostatnio sieć otworzyła 189. market w Kielcach - informuje spółka. Kielecki sklep jest siódmym w województwie świętokrzyskim.
 • Sklepy koncernu Jeronimo Martins pojawią się na stacjach BP

  Sklepy koncernu Jeronimo Martins pojawią się na stacjach BP

  Rozpoczęły się testy sklepu Pingo Doce&Go na stacji BP w Lizbonie. To pierwsza tego typu placówka sieci. Nowy sklep jest elementem dużego projektu Jeronimo Martins, który firma szykuje na rodzimym rynku - podaje WPHiI Lizbona za "Diário Económico".
 • New Yorker otwiera nowy sklep w Płocku

  New Yorker otwiera nowy sklep w Płocku

  W piątek, 11 października 2013 roku, w "Galerii Mazovia" w Płocku, wiodąca niemiecka marka odzieżowa - NEW YORKER, zaprezentuje swoją najnowszą kolekcję.
 • Podpisanie umowy najmu lokalu w Tarnowie z przeznaczeniem na nowy sklep outletowy

  Zarząd Hurtimex SA z siedzibą w Łodzi ("Spółka") informuje niniejszym, że w dniu 3 lutego 2010 roku Spółka podpisała umowę najmu lokalu mieszczącego się w Tarnowie, w którym zostanie otwarty sklep outletowy z odzieżą dziecięcą. Nowy sklep rozpocznie działalność w lutym bieżącego roku, niezwłocznie po protokolarnym przekazaniu lokalu i dokonaniu stosownych adaptacji najmowanego lokalu. Obecnie Spółka posiada sklepy outletowe w Bełchatowie, Poznaniu, Piotrkowie Trybunalskim i w Łodzi, o czy
 • 22. salon INTERSPORTU

  W dniu 17 września 2008 roku w Łodzi został otwarty największy salon sprzedaży INTERSPORT-u w Polsce. Nowy sklep o powierzchni 2150 m2, położony jest w ścisłym centrum miasta,
 • Mistrzowski wybór Intersportu

  Mistrzowski wybór Intersportu

  Nowy sklep INTERSPORT został otwarty 11 marca 2007 r. w Centrum Handlu, Sztuki i Biznesu STARY BROWAR, zwanym "Najlepszym Centrum Świata". Salon o powierzchni 1130m2, ma 60 metrową witrynę - najdłuższą spośród wszystkich lokali znajdujących się w centrum.
 • Sklep z typowo polskimi upominkami

  Powstał nowy sklep internetowy Go4Poland.pl, który specjalizuje się w oferowaniu prezentów z podróży do Polski. Sklep zaopatrzony jest tylko w typowo polskie wyroby, jednoznacznie łączące się z naszym krajem. Znajdziemy w nim m. in. książki o Polsce, koronki z Koniakowa, porcelanę opolską, polski len, bałtycki bursztyn i wiele innych. Jest to znacznie bogatsza oferta niż typowy sklep z artykułami ludowymi i upominkami.
 • Nowy sklep w Zakopanem

  Zarząd Vistula S.A. w Krakowie informuje, że sieć sklepów firmowych Spółki zostanie powiększona dzięki otwarciu nowego sklepu w Zakopanem, który będzie oferował produkty odzieżowe marek Vistula, Lantier oraz Artisti Italiani. Oficjalne otwarcie sklepu w Zakopanem nastąpi w dniu 23 listopada bieżącego roku.