nowy singiel

Artykuły - Nowy singiel (4)

 • Sorry Boys: Premiera albumu i singla

  Sorry Boys: Premiera albumu i singla

  "Vulcano", drugi studyjny album grupy Sorry Boys, można już znaleźć na półkach sklepowych. Z okazji premiery płyty do stacji radiowych trafił nowy singiel promujący krążek, kompozycja zatytułowana "Evolution (St Teresa)".
 • "Chaos i brutalność" wg Hirax

  "Chaos i brutalność" wg Hirax

  Pod koniec września trafi na rynek nowy singiel Hirax, legendarnej crossover / thrashmetalowej grupy z USA. "Chaos And Brutality" wyda polska Selfmadegod Records.
 • Children of Bodom: Nowy singiel

  Children of Bodom: Nowy singiel

  Nowy singiel fińskiej grupy Children of Bodom zatytułowany "Trashed, Lost & Strungout" ukaże się 31 sierpnia. Dostępny będzie w dwóch wersjach, na DVD i w formacie audio.
 • Nightwish: Nowy singel i podwójna platyna

  Nightwish: Nowy singel i podwójna platyna

  15 września nakładem Spinefarm Records ukaże się nowy singiel fińskiej grupy Nightwish "Wish I Had An Angel". Będzie dostępny w dwóch wersjach: na DVD i płycie audio. Kilka dni temu najnowszy krążek "Once" uzyskał w Finlandii status podwójnej platynowej płyty.

Filmy - Nowy singiel (3)

 • W swoje urodziny Doda planuje niespodziankę dla fanów. Jaką?

  Doda zdradza, że do tego, by nagrać anglojęzyczną wersję utworu, zachęciła ją popularność singla „Riotka” w zagranicznych stacjach radiowych. Piosenka zatytułowana „Not Over You” będzie miała swoją premierę w najbliższy weekend. Przygotowywano również teledysk. „Riotka” to zwrot ku muzyce tanecznej, opartej na synth-popowym rytmie. Tekst napisała Kasia Popowska, a ścieżkę dźwiękową skomponowała pochodząca z Liverpoolu Chelcee Grimes, która ma na koncie współpracę m.in. z Kylie Minogue i The Saturdays. Singiel miał swoją premierę w 31 grudnia. Można go usłyszeć nie tylko w polskich, lecz także w zagranicznych stacjach radiowych, m.in. w Holandii. – Feedback jest bardzo pozytywny, fani są zachwyceni, także się cieszę. Postanowiłam nie być głucha na te sygnały, dlatego powstanie angielska wersja ,,Riotki’’, na moje urodziny, które są 15 lutego. Nie tylko ja dostanę prezent, lecz także moi fani – mówi Doda.
 • Nowy singiel Iwony Węgrowskiej. To efekt współpracy z Tomaszem Lubertem

  Iwona Węgrowska pracuje nad swoją kolejną płytą. Krążek, utrzymany w popowej stylistyce, ma się ukazać na początku przyszłego roku. Znajdą się na nim zarówno romantyczne ballady, jak i utwory taneczne. Album będzie promować singiel „Licznik strat”.
 • W sylwestra Doda "pokaże trochę ciała"

  Na ostatnią noc w roku - sylwestrową imprezę z Polsatem w Gdyni - Doda przygotowała dla swoich fanów wiele niespodzianek. Podczas show Dodzie na scenie towarzyszyć będzie kilkudziesięciu tancerzy. Wykorzystane zostaną też niezwykłe rekwizyty. Największą niespodzianką będzie jednak premiera najnowszego singla wokalistki, zapowiadanego od kilku miesięcy. – Przygotowałam miks piosenek zagranicznych, największych hitów według mnie, i miks moich największych hitów oraz to, co tak naprawdę dla mnie najważniejsze – premierę mojego najnowszego singla, na który czekają wszyscy moi fani od wielu miesięcy. Jest to dla mnie bardzo ważna chwila - mówi wokalistka. Doda zapewnia również, że nie zamierza pojawić się na scenie szczelnie opatulona. - Nie zawiodę państwa, bo nie będę zapewne zakryta. Już trudno, wyjmę sobie tego sopla z tyłka – komentuje to w swoim stylu wokalistka. Czytaj też: Doda da czadu w sylwestra?