Nowy sezon

Artykuły - Nowy sezon (359)

Filmy - Nowy sezon (7)

 • Nowy sezon "Top Gear" jednocześnie w Polsce i Wielkiej Brytanii!

  "Top Gear" - najbardziej znany program motoryzacyjny na świecie - powraca na ekrany! Po raz pierwszy polscy widzowie będą mogli śledzić akcję programu w tym samym czasie, co widzowie w Wielkiej Brytanii. Od drugiego odcinka emisje w obu krajach będą się odbywały o tej samej porze, w każdą niedzielę, o godzinie 21:00. W związku ze światową premierą kanału BBC Brit, na dzień inauguracji dla widzów przygotowano podwójną porcję ich ulubionej rozrywki. Pierwszy odcinek nowej serii "Top Gear" zostanie wyemitowany o godzinie 19:40, drugi o godzinie 21:00 (symultanicznie z UK). W pierwszym odcinku Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May wybiorą się w podróż do Rosji, gdzie wezmą udział w zaskakującym rajdzie ulicami (i nie tylko) pięknego Petersburga. Richard Hammond przetestuje też Lamborghini Huracan, a gość specjalny sprawdzi swoje motoryzacyjne umiejętności w cyklu "Gwiazda w samochodzie za rozsądną cenę".
 • Must Be The Music: Kora poprosiła uczestnika o wspólne selfie!

  Już w niedzielę (14 września) startuje ósma edycja "Must Be The Music. Tylko Muzyka". Ponownie w jury programu zobaczymy Elżbietę Zapendowską, Adama Sztabę, Piotra Roguckiego oraz Korę, która pokaże zupełnie nowe oblicze...
 • Rozenek: Mężczyznę łatwiej nauczyć sprzątania

  Piąty sezon „Perfekcyjnej pani domu” to ekstremalne emocje: dużo płaczu, radości i wściekłości – zapowiada Małgorzata Rozenek. Gwiazda twierdzi, że w nowym sezonie widzowie będą mogli zobaczyć życie w pigułce. Wśród uczestników i tym razem nie zabraknie mężczyzn, których- zdaniem Rozenek - dużo łatwiej jest nauczyć dbania o dom niż kobiety.
 • Agnieszka Radwańska o nowym sezonie

  Agnieszka Radwańska stwierdziła, że nigdy się łatwo nie poddaje. "Ani na korcie ani w życiu to raczej na dobre nie wychodzi" - powiedziała.