nowy serial

Artykuły - Nowy serial (288)

 • "Zbrodnia": Boczarska i Pazura w nowym serialu

  "Zbrodnia": Boczarska i Pazura w nowym serialu

  Gdy Bałtyk wyrzuca ciało, kończy się urlopowa sielanka na Helu. Bohaterowie nowego serialu "Zbrodnia" muszą zmierzyć się z mrocznymi zagadkami z przeszłości, o której chcieli zapomnieć.
 • Zielińska i Kulig w nowym serialu

  Zielińska i Kulig w nowym serialu

  Katarzyna Zielińska ("Barwy szczęścia") zagra główną rolę w nowej produkcji, którą jesienią pokaże telewizyjna Dwójka. W serialu "O mnie się nie martw" wystąpią również Ewelina Serafin ("M jak miłość") i Joanna Kulig ("Na kra­wę­dzi").
 • "Na sygnale": Nowy serial Dwójki

  "Na sygnale": Nowy serial Dwójki

  W lutym na antenie TVP2 zadebiutuje nowy serial pod tytułem "Na sygnale". Przedstawiać będzie równoległą historię do tej rozgrywanej w innym hicie Dwójki, czyli "Na dobre i na złe".
 • "Baron24": Kto zagra w nowym serialu?

  "Baron24": Kto zagra w nowym serialu?

  To już pewne! "Baron24" - nowy serial, którego produkcji podjęła się Dorota Kośmicka-Gacke, trafi wiosną na antenę TVP2. Pierwszy klaps na planie padnie już w środę, 11 grudnia. Wiemy, kto zagra w sitcomie, mającym zająć w Dwójce miejsce "rodzinki.pl"
 • Dziewczyna z reklamy w nowym serialu Dwójki?

  Dziewczyna z reklamy w nowym serialu Dwójki?

  Barbara Kurdej-Szatan, choć zagrała w sześciu serialach i dwóch filmach, znana jest przede wszystkim z... reklam jednej z sieci komórkowych. To niebawem może się zmienić, aktorka jest bowiem jedną z kandydatek do zagrania głównej roli w nowym serialu "Baron 24", który wiosną przyszłego roku ma zastąpić na antenie Dwójki "rodzinkę.pl"!
 • Nie stój tak, ja rodzę!

  Nie stój tak, ja rodzę!

  "Nie stój tak, ja rodzę!" to nowy serial reality, który od 27 sierpnia emitowany będzie w BBC Entertainment. Jego bohaterami są przyszli ojcowie, którzy podczas programu będą poszerzali swoją wiedzę na temat ciąży oraz porodu.
 • "Przyjaciółki": Cztery pory roku

  "Przyjaciółki": Cztery pory roku

  "Przyjaciółki" - nowy serial telewizji Polsat, nie będzie kolejnym "Seksem w wielkim mieście". Nie znajdziemy tu wyzwolonych singielek, za to spotkamy cztery niezwykłe dziewczyny, w których każda z telewidzek może znaleźć siebie.
 • Jesień w telewizji Polsat

  Jesień w telewizji Polsat

  Tej jesieni, wzorem ubiegłego sezonu na antenie telewizji Polsat królować będą taniec i muzyka, czyli dwa talent show - druga edycja "Tylko taniec. Got to Dance" oraz czwarta edycja "Tylko muzyka. Must be the music". Ale to nie jedyne propozycje - widzowie obejrzą na przykład nowy serial "Przyjaciółki".
 • "Siła wyższa": Nowy serial w TVP

  "Siła wyższa": Nowy serial w TVP

  Anna Dereszowska, Katarzyna Żak, Piotr Grabowski i Piotr Fronczewski to odtwórcy głównych ról najnowszego serialu TVP 1 "Siła wyższa". Widzowie będą mogli śledzić perypetie bohaterów już od września.
 • Lublin miejscem akcji nowego serialu

  Lublin miejscem akcji nowego serialu

  Lublin będzie miejscem akcji nowego serialu TVP "Wszystko przed nami", którego emisję zaplanowano jesienią. W piątek, 13 lipca, ekipa filmowa rozpoczęła kręcenie zdjęć do filmu na lubelskiej Starówce.

Filmy - Nowy serial (18)

 • Startuje nowy serial! Jaki będzie?

  Serial "Wszystko przed nami" opowiada historię młodych ludzi, którzy po latach pracy we Włoszech decydują się na powrót do Polski. Tu postanawiają założyć wspólny biznes. W malowniczej kamienicy w centrum Lublina, powstają kolejno bar, nowoczesny hostel i kancelaria prawna.
 • Walczą o te same kobiety

  Serial "Wszystko przed nami" opowiada historię młodych ludzi, którzy po latach pracy we Włoszech decydują się na powrót do Polski. Przedstawiamy wam losy bohaterów tej nowej produkcji.
 • Przespała się z jego najlepszym przyjacielem!

  Serial "Wszystko przed nami" opowiada historię młodych ludzi, którzy po latach pracy we Włoszech decydują się na powrót do Polski. Przedstawiamy wam losy bohaterów tej nowej produkcji.
 • Rywalki w serialu, a w życiu?

  Zaczepki, konflikty, zazdrość - to wszystko znajdziecie w nowym serialu "Wszystko przed nami". Opowiada on historię młodych ludzi, którzy po latach pracy we Włoszech decydują się na powrót do Polski.