mobtech - nowy rok

Artykuły - Nowy rok (7)

 • 19 miliardów SMS-ów na Nowy Rok

  19 miliardów SMS-ów na Nowy Rok

  Ericsson przewiduje, że w okresie wakacyjnym Chińskiego Nowego Roku, który rozpoczął się 14 lutego, mogło zostać wysłanych nawet 19 miliardów SMS-ów!
 • Mobilny internet będzie szybszy i tańszy

  Mobilny internet będzie szybszy i tańszy

  Nowy rok nie będzie atrakcyjny dla komórkowych operatorów, którym coraz trudniej będzie zdobyć nowych klientów. Lepsza przyszłość czeka użytkowników komórek, których operatorzy będą chcieli zatrzymać u siebie. Przyspieszy także internet w komórce.
 • Komórki przetrwały nowy rok

  Komórki przetrwały nowy rok

  W tym roku polskie sieci komórkowe w większości miejscach lepiej poradziły sobie z noworocznym przeciążeniem sieci - wynika z pierwszych informacji od naszych czytelników. Czy podobnie było w całej Polsce?
 • 1,5 mld SMS-ów w święta i Nowy Rok

  1,5 mld SMS-ów w święta i Nowy Rok

  W okresie świąt Bożego Narodzenia oraz w Sylwestra i pierwszego dnia 2008 roku polscy użytkownicy telefonów komórkowych wysłali 1,5 mld SMS-ów i ponad 7 mln wiadomości multimedialnych. Jedna czwarta tej liczby przypada na Wigilię.
 • SMS-owe problemy w święta i Nowy Rok

  SMS-owe problemy w święta i Nowy Rok

  Podczas tegorocznych świąt i w okresie noworocznym możemy mieć kłopoty z wysłaniem SMS-a. A gdy go już wyślemy, to może nie dojść na czas.
 • "Dłuższy" Nowy Rok w Idei

  Od 6.01.2003 r. w ofercie Idea Optima dostępna jest noworoczna oferta promocyjna, w ramach której przy zakupie wybranego telefonu, abonent otrzymuje podwójny pakiet darmowych minut przez 6 kolejnych pełnych okresów rozliczeniowych do wykorzystania na połączenia i SMS- w ramach sieci Idea. Do skorzystania z oferty uprawnieni są wszyscy klienci spełniający standardowe warunki dostępu do sieci Idea w ofercie Idea Optima, którzy podpiszą umowę na 24 m-ce w okresie trwania promocji.
 • Nie dzwoń w Sylwestra

  NTT DoCoMo prawdopodobnie ograniczy dostęp do usług bezprzewodowych w Nowy Rok. Firma obawia się przeciążenia sieci, a w konsekwencji jej zatkania.