Facet - nowy rok

Artykuły - Nowy rok (9)

 • Sylwester w sierpniu? To będzie wyjątkowa impreza!

  Sylwester w sierpniu? To będzie wyjątkowa impreza!

  Piasek zamiast śniegu i okulary przeciwsłoneczne zamiast ciepłych czapek. Taki scenariusz czeka na nas już 3 sierpnia. Tego dnia, pod hasłem "Sylwester latem", odbędą się imprezy organizowane przez szkocką whisky Ballantine’s.
 • Jak dotrzymać noworocznych postanowień

  Jak dotrzymać noworocznych postanowień

  Określ cel, plan działania, znajdź sojuszników i monitoruj postępy. Oto kilka porad jak rozpocząć zmiany w życiu i wytrwać w noworocznych postanowieniach.
 • DJ Adamus: W Nowy Rok DJ-e mają swoje święto

  DJ Adamus: W Nowy Rok DJ-e mają swoje święto

  Kiedy wybrzmią echa sylwestrowej nocy, w Nowy Rok spotykają się czasem DJ-e. Mają wtedy swoje nieformalne święto - mówi w wywiadzie jeden z najsłynniejszych polskich DJ-ów, Adamus - połówka duetu Wet Fingers.
 • Nowy Rok bez bólu głowy

  Nowy Rok bez bólu głowy

  Pamiętasz ubiegłorocznego Sylwestra? Był znakomity! A pierwszy dzień nowego roku? Szkoda gadać... W tym roku musisz więc zrobić wszystko, by uciec przed kacem!
 • Nowy Rok dookoła globu

  Nowy Rok dookoła globu

  Obchody Nowego Roku na całym świecie łączy jedno - wielka radość i wspólne świętowanie. W zależności jednak od kraju - a nawet miast, kultury i mentalności mieszkańców, radość ta manifestowana jest na różne sposoby, często w otoczce pradawnych obyczajów i rytuałów.
 • Extremalny Nowy Rok... przed telewizorem!

  Extremalny Nowy Rok... przed telewizorem!

  Do 3 stycznia 2010 roku na kanale Extreme Sports Channel będzie można oglądać specjalny świąteczny blok programowy podsumowujący najważniejsze wydarzenia na arenach sportów ekstremalnych emitowane przez stację w 2009 r.
 • Nowy Rok = nowe zasady

  Nowy Rok = nowe zasady

  Od nowego roku w armii obowiązywać będą nowe regulacje dotyczące wojskowej dyscypliny. Nowa ustawa reguluje i upraszcza system kar, dotyczy także wyróżnień, zwiększając motywacyjny charakter nagród.
 • Skąd się wziął sylwester?

  Skąd się wziął sylwester?

  Imię Sylwester wywodzi się od łacińskiego słowa "silvestris", co oznaczało człowieka, który mieszka w lesie.
 • Najlepsze życzenia na Nowy Rok!

  Najlepsze życzenia na Nowy Rok!

  Z okazji Bożego Narodzenia życzyliśmy Wam spełnienia marzeń, a na Nowy Rok życzymy - fantazji. Nie tylko tych erotycznych ;-)