EuroSport - nowy rok

Artykuły - Nowy rok (14)

 • Cristiano Ronaldo wyśpiewał życzenia noworoczne

  Cristiano Ronaldo wyśpiewał życzenia noworoczne

  Cristiano Ronaldo pochwalił się zdolnościami wokalnymi. Ubrany tylko w ręcznik wyśpiewał wszystkim życzenia noworoczne!
 • Filmowy gol wprowadził "Pasy" w Nowy Rok

  Jeśli cały rok 2010 będzie dla Cracovii i całej Ekstraklasy taki, jak pierwsza bramka strzelona w nim przez Dariusza Pawlusińskiego podczas noworocznej gry z zespołem Młodej Ekstraklasy, kibice powinni mieć sporo dobrych wrażeń. Cracovia pokonała swoją młodzież 3-0.
 • PGE Skra bez wolnego w Sylwestra i Nowy Rok

  Sylwester i Nowy Rok nie będą wolnymi dniami dla siatkarzy PGE Skry Bełchatów. Mistrzowie Polski w czwartek i piątek będą mieli po jednym treningu. W sobotę rozegrają rewanżowy mecz ćwierćfinału Pucharu Polski z Resovią. W pierwszym spotkaniu przegrali w Rzeszowie 0:3 (21:25, 22:25, 23:25).
 • Benzema: W nowy rok z nowymi nadziejami

  Po dość trudnym okresie adaptacyjnym w Realu Madryt, napastnik "Królewskich", Karim Benzema wyznał, że w końcu zaczyna mówić po hiszpańsku i przyzwyczajać się do stolicy Hiszpanii.
 • Trener siwieje przez Barcę

  Trener siwieje przez Barcę

  Trener Realu Madryt Juande Ramos ma ciężki początek roku. Ledwie zagoiły mu się rany po zwolnieniu z Tottenhamu, a już przed nim nowe trudne wyzwanie: zniwelować dwunastopunktowej straty do Barcelony. Jeśli go nie zrealizuje, przybędzie mu siwych włosów.
 • Z entuzjazmem w Nowy Rok!

  Z entuzjazmem w Nowy Rok!

  Takiej zabawy na krakowskim Sylwestrowym Biegu Radości, jak w tym roku, w jego piątej edycji, jeszcze nie było. Dość powiedzieć, że po raz pierwszy zabrakło miejsc dla biegaczy, a pomysłowością w strojach sportowcy pobili nawet najlepsze zabawy karnawałowe!
 • Kuba: Poprzeczka wisi wysoko

  Kuba: Poprzeczka wisi wysoko

  - Nie robiłem żadnego postanowienia na Nowy Rok. Cały czas konsekwentnie dążę do swego celu. Zmieniające się daty w kalendarzu nie mają tu żadnego znaczenia - powiedział nam piłkarz reprezentacji Polski i Borussi Dortmund Jakub Błaszczykowski.
 • Szermierczy skok w Nowy Rok

  W sobotę i niedzielę (13 i 14 stycznia) Zespół Szkół Sportowych nr 4 na os. Handlowym gościł młodych szermierzy z siedmiu krajów Europy w ramach IV Międzynarodowego Turnieju w Szpadzie "Szermierczy Skok w Nowy Rok".
 • Rasiak strzela nawet w Nowy Rok

  Rasiak strzela nawet w Nowy Rok

  Grzegorz Rasiak zdobył swojego szesnastego gola w tym sezonie The Coca-Cola Football League Championship.
 • "Kadrze potrzebny dobry psycholog"

  "Kadrze potrzebny dobry psycholog"

  - Patrząc z perspektywy rezultatów osiągniętych przez reprezentację męską można być optymistą. W ich przypadku się to sprawdziło. Miejmy nadzieję, że teraz będzie tak samo - powiedziała była kapitan reprezentacji Polski siatkarek Aleksandra Przybysz o konkursie na stanowisko selekcjonera kadry.