nowy program TVN

Artykuły - Nowy program TVN (4)

 • "Kto poślubi mojego syna": Nowy program TVN

  "Kto poślubi mojego syna": Nowy program TVN

  Telewizja TVN ogłosiła casting do nowego programu, w którym matki pomogą synom odnaleźć miłość życia. Show "Kto poślubi mojego syna?" ma pojawić się w jesiennej ramówce stacji.
 • Córka miliardera z własnym programem w TVN

  Córka miliardera z własnym programem w TVN

  Dominika Kulczyk, córka najbogatszego Polaka, w nowym programie TVN "Efekt Domina" pomaga ludziom z najbiedniejszych zakątków świata. Odwiedza Filipiny czy Kambodżę. Bez makijażu i drogich ubrań miesza cement pod budowę domów, nakłada ryż bezdomnym dzieciom.
 • O ważnych sprawach

  O ważnych sprawach

  Trudne warunki klimatyczne, brak wody, zagrożenia, które niesie dżungla - są to najmniejsze problemy, z jakimi gwiazdy zetknęły się w nowym programie TVN. O tych naprawdę istotnych opowiada Michał Piróg.
 • Rusin w nowym programie TVN

  Rusin w nowym programie TVN

  Jak już wiadomo "Taniec z gwiazdami" nie będzie jedynym show tanecznym, który trafi do jesiennej ramówki TVN. Po wakacjach ruszy program "You can dance - Po prostu tańcz", który poprowadzi znana i lubiana zwyciężczyni czwartej edycji "Tańca z gwiazdami" - Kinga Rusin.

Filmy - Nowy program TVN (1)

 • Agnieszka Jastrzębska o „Kto poślubi mojego syna?”: który mężczyzna nie marzy o tym, by wybrać partnerkę spośród 10 pięknych kobiet

  „Kto poślubi mojego syna?” to nowa propozycja w ramówce TVN. Program poświęcony poszukiwaniom wybranki dla dorosłych synów mieszkających z matką poprowadzi Agnieszka Jastrzębska, reporterka „Dzień dobry TVN”, była redaktor naczelna „Gali”. Format, który zrealizowano już w kilkunastu krajach, cieszył się dużą popularnością wśród widzów. Głównymi bohaterami „Kto poślubi mojego syna?” są mężczyźni będący pod dużym wpływem swoich mam. Kobiety szukają dla syna idealnej partnerki, która spodobać ma się nie tylko jemu, lecz przede wszystkim przyszłej teściowej. – Mamy zgłaszają synów do programu, żeby mogli odnaleźć kobietę swojego życia. Tutaj zaczyna się prawdziwa dramaturgia, ponieważ mamy w tym wyborze im pomagają. Myślę, że w najlepszej sytuacji w programie są panowie, bo który mężczyzna nie marzy o tym, żeby móc wybierać partnerkę spośród dziesięciu pięknych kobiet – mówi Agnieszka Jastrzębska.