nowy program

Artykuły - Nowy program (247)

 • Zacznie się program Mieszkanie 500 plus?

  Zacznie się program Mieszkanie 500 plus?

  Nowy pomysł rządowych dopłat do najmu, bez wątpienia wzbudził duże zainteresowanie mediów. Pojawiły się nagłówki mówiące o dopłacie do najmu wynoszącej 500 zł miesięcznie i miliardowych nakładach na nowy program mieszkaniowy. Jeżeli dokładniej sprawdzimy założenia rządowego pomysłu na wspieranie najmu, to perspektywy okażą się mniej optymistyczne dla najemców. Warto pokusić się o taką analizę, która uwzględnia również kwestie mniej eksponowane przez rząd.
 • Minister Kowalczyk: W połowie kwietnia nowy program antysmogowy

  Minister Kowalczyk: W połowie kwietnia nowy program antysmogowy

  Minister Kowalczyk: W połowie kwietnia nowy program antysmogowy; dla najuboższych - będą dopłaty do termomodernizacji domów z jednoczesną wymianą pieca, dla zamożniejszych - podatkowa ulga inwestycyjna
 • "Rozmowy w toku" po 16 latach znikają z anteny. Ewa Drzyzga: Lepiej odejść zanim...

  "Rozmowy w toku" po 16 latach znikają z anteny. Ewa Drzyzga: Lepiej odejść zanim...

  Program "Rozmowy w toku" znika z anteny, stacja TVN nie rezygnuje jednak z Ewy Drzyzgi. Dziennikarka wiosną powróci na ekrany z nową audycją "36,6 C". W rozmowie z dziennik.pl zdradziła, co zdecydowało o końcu popularnego talk show i o czym będzie jej nowy program.
 • ME: Do końca roku nowy program dla górnictwa na kolejne lata

  ME: Do końca roku nowy program dla górnictwa na kolejne lata

  Do końca roku powinien zostać opracowany nowy program działalności górnictwa na kolejne lata - napisał w interpelacji minister energii Krzysztof Tchórzewski. Minister zauważył, że w pierwszej kolejności trzeba było ratować płynność finansową Kompanii Węglowej, Katowickiego Holdingu Węglowego i Jastrzębskiej Spółki Węglowej.
 • "Prepersi": Kim są? Czego się obawiają? Nowy serial w Fokus TV

  "Prepersi": Kim są? Czego się obawiają? Nowy serial w Fokus TV

  Prepersi widzą świat inaczej niż zwyczajni ludzie. Są przygotowani, by w każdej chwili wziąć odpowiedzialność za przetrwanie swoje i najbliższych. Gromadzą zapasy oraz akcesoria, które pozwolą przeżyć, gdy nadejdzie apokalipsa. Już 2 listopada Fokus TV rozpocznie emisję nowego serialu "Prepersi". Bohaterowie produkcji pochodzą z różnych stron Polski.
 • Polska kluczowa dla Nowego Jedwabnego Szlaku

  Polska kluczowa dla Nowego Jedwabnego Szlaku

  Kolej towarowa Chiny-Europa zyskuje coraz większą popularność, a jako część inicjatywy Nowego Jedwabnego Szlaku znajduje się na liście priorytetów chińskiego rządu. To szansa dla Polski, gdyż przejeżdżają przez nią wszystkie pociągi - oceniają eksperci.
 • "Przygarnij mnie": Nowy program. Wardęga w jury!

  "Przygarnij mnie": Nowy program. Wardęga w jury!

  Już w niedzielę, 29 marca, rusza nowy program TVP2 "Przygarnij mnie", w którym siedmioro uczestników przygarnie na stałe psy ze schroniska. Na fotelach jurorów zasiądą: Sylwester Wardęga, Olga Frycz i Michał Olszański. Zobaczcie, jak wyglądają psy, które znalazły miłość i szczęśliwy dom.
 • "Rolnik szuka żony": Gotowi na wszystko

  "Rolnik szuka żony": Gotowi na wszystko

  "Rolnik szuka żony" to nowy program telewizyjnej Jedynki, który szturmem zdobywa telewidzów. W niedzielne wieczory reality-show ogląda już ponad 2,5 mln osób. Co sprawia, że Polacy aż tak bardzo zaciekawili się losami tytułowych rolników, szukających swoich "drugich połówek"?
 • "Kto poślubi mojego syna": Nowy program TVN

  "Kto poślubi mojego syna": Nowy program TVN

  Telewizja TVN ogłosiła casting do nowego programu, w którym matki pomogą synom odnaleźć miłość życia. Show "Kto poślubi mojego syna?" ma pojawić się w jesiennej ramówce stacji.
 • "Rolnik szuka żony": Nowy program TVP1

  "Rolnik szuka żony": Nowy program TVP1

  Już w środę, 21 maja, telewizyjna Jedynka pokaże specjalny odcinek nowego programu "Rolnik szuka żony".

Filmy - Nowy program (1)

 • Schetyna: Będzie nowy program

  Czas na nowy początek i tak też będzie. Zamkniemy sprawy wyborcze w partii i wtedy będzie nowe otwarcie. Nowy program i nowy pomysł. Zaczyna się nowy sezon polityczny, to kwestia najbliższych tygodni - zapowiada Grzegorz Schetyna w Kontrwywiadzie RMF FM.