nowy partner

Artykuły - Nowy partner (27)

 • Nowy partner: jak wprowadzić go w krąg najbliższych

  Nowy partner: jak wprowadzić go w krąg najbliższych

  Miłość nie patrzy na wiek i okoliczności. Gdy się nam przytrafia, chciałybyśmy, by bliskie osoby, zwłaszcza dzieci, zaakceptowały nasz związek. Na szczęście mamy na to wpływ!
 • Putin w Chinach. Rosja szuka nowych partnerów

  Putin w Chinach. Rosja szuka nowych partnerów

  Na skutek kryzysu ukraińskiego Rosja czuje się coraz bardziej izolowana przez Zachód. Dlatego prezydent Władimir Putin szuka kooperantów na Wschodzie. Podczas wizyty w Szanghaju podpisał nowy kontrakt na dostawy gazu.
 • Madonna ma nowego kochanka

  Madonna ma nowego kochanka

  Nowy partner Madonny ma 26 lat - donoszą plotkarskie media.
 • Norbert Biedrzycki w zarządzie MCI Management

  24 września br. Rada Nadzorcza MCI Management S.A. (GPW: MCI) podjęła decyzję o powołaniu do zarządu spółki Norberta Biedrzyckiego, który od 1 listopada pełnić będzie funkcję wiceprezesa zarządu. Nowy partner będzie odpowiadał za inwestycje funduszu MCI.EuroVentures oraz obejmie stery w ABC Data S.A., będącej największym aktywem w portfelu inwestycyjnym giełdowej Grupy Private Equity.
 • Halina Mlynkova ma już nowego partnera

  Halina Mlynkova ma już nowego partnera

  Nie pozostawała długo singielką Halina Mlynkova. Jak donosi kolorowa prasa, wokalistka spotyka się z operatorem filmowym.
 • Chłopak gwiazdy się rozwodzi

  Chłopak gwiazdy się rozwodzi

  Nowy partner piosenkarki Adele jest w trakcie rozwodu z kobietą, z którą ma 5-letnią córkę - donoszą brytyjskie media.
 • Po rozstaniu szybko znalazła nowego partnera

  Po rozstaniu szybko znalazła nowego partnera

  W kilka dni po zerwaniu z kierowcą Formuły 1 Lewisem Hamiltonem, piosenkarka Nicole Scherzinger widziana była na randce z raperem Drakem.
 • Nowy partner projektu energetycznego Zakładów Azotowych "Puławy" S.A.

  Raport bieżący nr 11/2011Podstawa prawna: Art. 56 ust. 5 Ustawy o ofercie - aktualizacja informacji Zarząd Zakładów Azotowych "Puławy" S.A. informuje, że w dniu 31.05.2011 została podpisana pomiędzy Zakładami Azotowym "Puławy" S.A. (PUŁAWY) i PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. (PGE GiEK) Umowa o wspólnym przedsięwzięciu gospodarczym oraz pomiędzy PUŁAWAMI, a PGE GiEK i Vattenfall Generation Poland Sp. z o.o. (Vattenfall) Umowa trójstronna o przeniesieniu praw
 • Podpisanie kontraktu na próbne dostawy z nowym Partnerem z Europy Wschodniej mikrosfery "suchej" szarej

  Raport bieżący nr 6/2011Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne Zarząd EKO EXPORT S.A. informuje, że w dniu dzisiejszym podpisany został kontrakt na próbne dostawy mikrosfery szarej "suchej" . Kontrakt opiewa na kwotę ca 135 tys. euro i w całości zostanie zrealizowany w marcu br. Z dostawcą tym został nawiązany kontakt w lutym b.r. w czasie ostatniego pobytu Prezesa Zarządu za granicą. Informacja ta według Spółki może mieć znaczenie dla kursu akc
 • Nowy chłopak Madonny ma 24 lata

  Nowy chłopak Madonny ma 24 lata

  Gwiazda pop Madonna to "zwykła kobieta". Tak przynajmniej twierdzi nowy partner artystki - francuski tancerz Brahim Zaibat.