nowy dom

Artykuły - Nowy dom (6)

 • Budowa domu: Nawet pół roku oczekiwania na sprawdzoną ekipę

  Budowa domu: Nawet pół roku oczekiwania na sprawdzoną ekipę

  Planując wynajęcie ekipy budowlanej, trzeba być gotowym na nieprzewidziane koszty. W 2018 roku 25 proc. osób budujących nowy dom wydało na robociznę więcej niż planowało. Polacy poświęcili na poszukiwanie wykonawcy najczęściej do trzech miesięcy, a na rozpoczęcie prac czekali nawet dłużej - wynika z najnowszego badania Oferteo.pl.
 • Targi mieszkaniowe przeniosły się do internetu

  Giełdy deweloperskie cieszą się coraz mniejszą popularnością. Wiele osób, które poszukują nowego domu lub lokalu woli przeanalizować informacje zamieszczone na portalach nieruchomościowych.
 • Katowice migrują na południe

  Katowice migrują na południe

  58% poszukujących mieszkań na katowickim rynku pierwotnym nie chce mieszkać w centrum Katowic. Tylko 7% wybrałoby stolicę aglomeracji na swój nowy dom. Najczęściej wskazywanymi lokalizacjami poza centrum Katowic są "prestiżowe" dzielnice Ligota, Zarzecze, Brynów oraz Piotrowice. To właśnie w tych dzielnicach deweloperzy coraz chętniej decydują się na inwestycje. Obecnie jest ich aż 9.
 • Nowe domy w Nowej Hucie

  Nowe domy w Nowej Hucie

  Analiza inwestycji mieszkaniowych na rynku pierwotnym w Krakowie, przedstawiona w najnowszym raporcie Działu Badań i Analiz firmy Emmerson Polski Rynek Mieszkaniowy 2008 wykazała, iż na terenie Nowej Huty realizowanych jest 10 inwestycji mieszkaniowych, w których docelowo znajdzie się ponad 1,7 tys. mieszkań.
 • Budujemy nowy dom ...

  Budujemy nowy dom ...

  Budownictwo chude lata ma już za sobą. Branża doczekała wreszcie dobrych czasów. Wskaźnik koniunktury liczony dla tego rynku jest najlepszy od dziesięciu lat.
 • Dziecko droższe od domu

  Dziecko droższe od domu

  Dziecko w rodzinie to najlepsza droga do... bankructwa. Takie wnioski wynikają z najnowszego raportu opracowanego w Wielkiej Brytanii. Wynika z niego, że od zafundowania sobie potomka tańsze jest kupno nowego domu.

Filmy - Nowy dom (20)

 • Pierwszy tydzień szczeniaka w nowym domu. Zadomowił się?

  Oto szczeniaczek Leo. Jego właściciel postanowił udokumentować to, jak wyglądał pierwszy tydzień zwierzaka w nowym domu. Maluch nie próżnował i z zaciekawieniem poznawał otaczającą go rzeczywistość. (STORYFUL/x-news)
 • Osierocony cielak znalazł nowy dom

  Osierocony cielak Carlin odnalazł nowy dom u boku Lindy Lou. Samica zaakceptowała malca od pierwszego spotkania, po którym stali się nierozłączni. Właściciel zwierząt cieszy się, że krowa odnalazła w sobie instynkt macierzyński dając malcowi szanse na prawidłowy rozwój. (STORYFUL/x-news)
 • Uratowany szympans leci do nowego domu samolotem

  Pochodzący z Demokratycznej Republiki Konga szympans Mussa został uratowany z rąk kłusowników. Do swojego nowego domu przyleciał samolotem. Podczas podróży Mussa z zaciekawieniem oglądał podniebne widoki, bawił się z pilotem, a także znalazł czas na krótką drzemkę. (STORYFUL/x-news)
 • Adoptowany psiak szybko polubił się z nowymi właścicielami

  Adoptowany szczeniak trafił do nowego domu. Szybko postanowił podbić serca swoich właścicieli. Widać, że od razu się polubili! (STORYFUL/x-news)