noworodek

Artykuły - Noworodek (198)

 • Największy noworodek w Polsce

  Największy noworodek w Polsce

  ​W częstochowskim szpitalu na świat przyszedł jeden z największych noworodków w Polsce. Tuż po urodzeniu, dziewczynka ważyła 5960 gramów i mierzyła 67 centymetrów.
 • Polki coraz później rodzą pierwsze dziecko

  Polki coraz później rodzą pierwsze dziecko

  Polki odkładają decyzję o macierzyństwie i rodzą pierwsze dziecko przeciętnie w wieku 27 lat - wynika z najnowszych danych Eurostat. Oznacza to, że średni wiek kobiet w Polsce zostających po raz pierwszy matkami wzrósł przez dwie dekady o trzy lata.
 • Dolnośląskie: Zwłoki noworodka ukryte w krzakach

  Dolnośląskie: Zwłoki noworodka ukryte w krzakach

  Mieszkanka wsi Solniki Małe pod Oleśnicą znalazła ciało noworodka. Zwłoki ukryte były w krzakach na posesji przy domu wielorodzinnym – podała "Gazeta Wrocławska".
 • Bydgoszcz: Zwłoki noworodka w szafie. Matką 16-latka

  Bydgoszcz: Zwłoki noworodka w szafie. Matką 16-latka

  16-letnia mieszkanka bydgoskiego osiedla Wzgórza Wolności ukryła zwłoki swojego dziecka w szafie. Martwe ciało noworodka znalazła matka dziewczyny – donosi "Express Bydgoski".
 • Kiedy oznacza się grupę krwi u noworodka?

  Kiedy oznacza się grupę krwi u noworodka?

  Czy badania na oznaczenie grupy krwi wykonuje się rutynowo u wszystkich nowo narodzonych maluchów, czy też tylko u niektórych dzieci? O wyjaśnienia poprosiliśmy naszego eksperta.
 • Z noworodkiem w przychodni

  Z noworodkiem w przychodni

  Pierwsza wizyta z maleństwem u lekarza to dla każdej mamy stres. Jeśli jednak dobrze przygotujesz się do tego spotkania, wszystko przebiegnie szybko i sprawnie.
 • Noworodek ożył tuż przed kremacją. "Cud"

  Noworodek ożył tuż przed kremacją. "Cud"

  Uznany za zmarłego noworodek przebudził się i zaczął płakać tuż przed kremacją. Zdarzenia miało miejsce w mieście Pan'an w chińskiej prowincji Zhejiang.
 • Pierwszy zimowy spacer z maluchem

  Pierwszy zimowy spacer z maluchem

  Tydzień temu zostałam mamą. Kiedy mogę wyjść z synkiem na dwór?
 • Z wizytą u noworodka

  Z wizytą u noworodka

  Dziadkowie i znajomi chcą jak najszybciej zobaczyć twoje nowo narodzone maleństwo? Podpowiadamy, kiedy i jak zaplanować pierwsze spotkanie bliskich z maluszkiem oraz co zrobić, by przebiegło ono bez stresu.
 • RMF24: Próbowała odebrać ze szpitala obcego noworodka

  RMF24: Próbowała odebrać ze szpitala obcego noworodka

  Policja we Wrocławiu zatrzymała kobietę, która próbowała odebrać ze szpitala przy ul. Chałubińskiego we Wrocławiu obcego noworodka. Obecnie trwają wyjaśnienia, czy mogło dojść do nielegalnej adopcji. Przesłuchiwana jest także matka dziecka.

Filmy - Noworodek (11)

 • To chyba najmłodszy fan „Gwiezdnych Wojen” na świecie

  Saga "Gwiezdne Wojny" ma miliony fanów na całym świecie. Okazuje się, że już noworodki kochają słynnego robota R2-D2. (STORYFUL/x-news)
 • Kobieta w śpiączce urodziła dziecko. Lekarzom udało się uratować noworodka

  Mieszkanka Berlina w śpiączce urodziła zdrowe dziecko. Ciężarna Franziska trafiła do szpitala niespodziewanie, gdy infekcja pneumokokami doprowadziła do zapalenia opon mózgowo-rdzeniowych. Lekarze wprowadzili ją w stan śpiączki, by mogła urodzić córeczkę. Kobieta zmarła 2 dni porodzie, gdy została odłączona od urządzeń podtrzymujących życie. Wdowiec Dominik Lemcke opowiada o tragedii i odpowiedzialności za trójkę dzieci. - Człowiek stara się być silnym, aby dzieci mogły być szczęśliwe pomimo wszystkiego, co się wydarzyło – mówi. (DE RTL TV/x-news)
 • Noworodek stroi miny. Rozbawią was do łez

  Noworodek stroi śmieszną minę, która bawi mamę do łez. Zobaczcie sami.
 • Husky przywitał nowego członka rodziny. Urocze

  Millie, bo tak nazywa się ta suczka husky przywitała nowego członka rodziny. Właściciele postanowili pokazać noworodka z bliska pupilowi. Ta położyła swój pysk na tułowiu. Uroczy widok.