nowe smaki

Artykuły - Nowe smaki (5)

 • Rynek piwa spadnie; konsumenci szukają nowych smaków

  Rynek piwa spadnie; konsumenci szukają nowych smaków

  Prezes Grupy Żywiec Guillaume Duverdier ocenia, że w tym roku rynek piwa spadnie pod względem wartości. Konsumenci będą zaś szukać nowych smaków piw.
 • Polacy sięgają po piwa regionalne. Jesteśmy gotowi płacić więcej

  Polacy sięgają po piwa regionalne. Jesteśmy gotowi płacić więcej

  Rynek polskich piw regionalnych rośnie w siłę. Zawdzięcza to zainteresowaniu klientów nowymi smakami bursztynowego trunku, a także produktami regionalnymi w ogóle.
 • Lody w labiryncie

  Lody w labiryncie

  Jeszcze kilkanaście lat temu prognozowano, że rynek lodów w Polsce pójdzie w kierunku modelu z zachodniej Europy, gdzie konsumenci spożywają ten deser głównie w domu. Okazało się jednak, że Polacy wciąż przywiązani są do lodów na patyku. I wszystko wskazuje na to, że szybko się to nie zmieni. Co więcej, spożycie lodów w Polsce nie wzrasta tak dynamicznie jak oczekiwano. W tej sytuacji producenci poszukują różnych dróg rozwoju - poprzez innowacje i nowe smaki, a także produkty "zdrowe".
 • Skąd wielkie koncerny czerpią wiedzę o preferencjach konsumentów? Z Facebooka!

  Skąd wielkie koncerny czerpią wiedzę o preferencjach konsumentów? Z Facebooka!

  Firma Frito-Lay pracuje nad nowym smakiem czipsów ziemniaczanych. Kiedyś takie przedsięwzięcie wiązałoby się z szeregiem badań konsumenckich przeprowadzanych w grupach fokusowych i dogłębną analizą trendów. Dziś wystarczy Facebook.
 • Polacy uwielbiają obce przysmaki

  Polacy uwielbiają obce przysmaki

  Polacy to kulinarni podróżnicy. Uwielbiają nowe smaki i coraz częściej sięgają po produkty kuchni innych narodów. A na to zapotrzebowanie odpowiadają producenci artykułów spożywczych, pisze "Polska".

Filmy - Nowe smaki (1)